Który z tanich telefonów Xiaomi jest najlepszy?

Który z tanich telefonów Xiaomi jest najlepszy?

Niemal każdy, kto w ciągu ostatnich kilku lat szukał dla siebie odpowiedniego telefonu komórkowego spotkał się z propozycjami Xiaomi. Portfolio urządzeń produkowanych przez chińską firmę jest bardzo rozbudowane, co umożliwia producentowi dotarcie zarówno do najbardziej wymagających użytkowników, którzy szukają dla siebie telefonu z najwyższą wydajnością, niezwykle rozbudowanymi możliwościami fotograficznymi i zastosowaniem wielu innowacyjnych technologii. Nawet najbardziej zaawansowane telefony w ofercie producenta są jednak wyraźnie tańsze niż flagowce konkurencji. Do zupełnie innej grupy klientów skierowane są jednak budżetowe telefony. Ich zadaniem jest zapewnienie płynnej pracy w codziennych, nieprzesadnie wymagających zadaniach, w jak najniższej cenie. Producent ma w ofercie kilka ciekawych urządzeń z niższej półki. Które z nich jest jednak najlepsze?

Tani telefon Xiaomi Redmi 8A z dobrą baterią!

Bez wątpienia jest to jeden z najciekawszych telefonów, jakie możemy obecnie kupić za mniej niż 500 zł. Telefon został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 439 z grafiką Adreno 505. W podstawowej konfiguracji model ten jest wyposażony w 2 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane użytkownika. Telefon działa pod kontrolą Androida 9 Pie zmodyfikowanego za pomocą nakładki producenta MIUI 11. Niewątpliwą zaletą telefonu jest także bateria, która ma pojemność aż 5000 mAh, a producent nie zapomniał również o zastosowaniu szybkiego ładowania o mocy 18 W. Powinno to pozwolić na uzupełnienie energii w urządzeniu od 0 do 100% w nieco ponad dwie godziny. Wszystkie podzespoły zostały zamknięte w prostej, eleganckiej obudowie, która ma 156,5 mm długości, 75,41 mm szerokości, 9,4 mm grubości i waży 188g.

Na froncie urządzenia znalazł się wyświetlacz LCD o przekątnej 6,22 cala. Ma on proporcje 19:9, ale jego rozdzielczość to zaledwie HD+ (720 x 1520 pikseli). Zapewnia to zagęszczenie na poziomie 271 pikseli na cal. Ramki otaczające wyświetlacz z góry i po bokach są dodatkowo dość wąskie, a nieco szersza jest jedynie ramka na dole. Producentowi udało się na niej nawet umieścić własne logo. W górnej części ekranu znalazło się natomiast niewielkie wcięcie w kształcie kropli wody, a w nim pojedynczy aparat do selfie o rozdzielczości 8 Mpx. Na pleckach telefonu umieszczono pojedynczy aparat główny, który pozwala na rejestrowanie obrazów o rozdzielczości 12 Mpx ze światłem f/1.8.

Redmi 8A obsługuje łączność LTE, Wi-Fi o częstotliwości, Bluetooth 4.2 i GPS. Telefon nie wspiera jednak NFC, przez co płatności zbliżeniowe z jego wykorzystaniem są wykluczone. Na pokładzie zabrakło również skanera odcisku palca. Na otarcie łez użytkownicy otrzymują jednak możliwość odblokowania dostępu do telefonu za pomocą rozpoznawania twarzy. Jest ono jednak realizowane wyłącznie przy wykorzystaniu przedniej kamery, dlatego nie jest to najbezpieczniejsze z tego typu rozwiązań. Producent nie zapomniał jednak o umieszczeniu w telefonie złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm i gniazda USB typu C.  Przed skutkami ewentualnego zachlapania urządzenie chroni natomiast specjalna powłoka.

Osoby zainteresowane mniejszym odpowiednikiem taniego Redmi 8A mogą sięgnąć po wcześniejszy model tego producenta – Redmi 7A, który posiada zdecydowanie mniejszy wyświetlacz 5,45 cala i akumulator o pojemności 4000 mAh. Pod względem wydajności obydwa telefony są jednak bardzo zbliżone, a starsza konstrukcja pozwala na komfortowe korzystanie z telefonu przy użyciu wyłącznie jednej dłoni jest bardziej komfortowe.

Redmi 8, czyli smartfon za mniej niż 600 zł!

Redmi 8 to nieco droższy i lepiej wyposażony brat przedstawionego wcześniej Redmi 8A. Sercem tego urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 439 z grafiką Adreno 505. Za mniej niż 600 zł w sprzedaży dostępna jest konfiguracja wyposażona w 3 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane użytkownika, a wersja z 4 GB RAMu i dwukrotnie większą ilością pamięci wbudowanej jest droższa o 100 zł. Obydwie oferują wydajność, która zadowoli niemal każdego, kto szuka telefonu w takim właśnie przedziale cenowym.

Na froncie urządzenia znalazł się sporych rozmiarów wyświetlacz LCD o przekątnej 6,22 cala. Ma on proporcje 19:9, ale jego rozdzielczość to zaledwie HD+ (720 x 1520 pikseli). Zapewnia to zagęszczenie na poziomie 271 pikseli na cal. Ramki otaczające wyświetlacz z góry i po bokach są dodatkowo dość wąskie, a nieco szersza jest jedynie ramka na dole. Producentowi udało się na niej nawet umieścić własne logo. W górnej części ekranu znalazło się natomiast niewielkie wcięcie w kształcie kropli wody, a w nim pojedynczy aparat do selfie. Front urządzenia przed zarysowaniami chroni dodatkowo powłoka Gorilla Glass 5, a całe urządzenie charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zachlapania.

Na pleckach telefonu umieszczono podwójny aparat główny. Pierwszy z obiektywów ze standardowym polem widzenia pozwala na rejestrowanie obrazów o rozdzielczości 12 Mpx ze światłem f/1.8, a jego działanie wspiera zaawansowany autofocus. Drugi z sensorów przeznaczony jest natomiast do zbierania danych o głębi, co pozwala na uzyskanie zdjęć z rozmyciem drugiego planu, a jego rozdzielczość to 2 Mpx. Poniżej obiektywów, na pleckach telefonu umieszczony został również skaner odcisku palca, który pozwala na wygodne i skuteczne zabezpieczenie telefonu przed niepożądanymi osobami. Do wykonywania autoportretów i do rozmów wideo służy natomiast pojedyncza kamera do selfie o rozdzielczości 8 Mpx.

Użytkownicy Redmi 8 z pewnością nie mają również powodów do narzekania na krótki czas pracy z dala od gniazdka, ponieważ model ten wyposażony jest w akumulator o pojemności aż 5000 mAh, a przydatną funkcją, rzadko spotykaną w tym przedziale cenowym jest również szybkie ładowanie o mocy 18 W. Uzupełnianie energii odbywa się z wykorzystaniem złącza USB typu C, a na pokładzie nie zabrakło również gniazda Jack 3,5 mm umożliwiającego korzystanie z przewodowych słuchawek. Redmi 8 obsługuje większość popularnych standardów łączności, w tym Wi-Fi, Bluetooth 4.2, LTE i GPS. Model ten posiada również port podczerwieni, który umożliwia korzystanie z telefonu jako pilota do telewizora i innych urządzeń. Niestety w smartfonie zabrakło NFC, więc płatności zbliżeniowe z jego wykorzystaniem są niemożliwe. Wszystkie komponenty są zamknięte w plastikowej obudowie, która ma wymiary 156.5 x 75.4 x 9.4 mm i waży 188g. Redmi 8 nie jest więc telefonem przesadnie kompaktowym i lekkim. 

Xiaomi Redmi 8T - tani telefon z dobrym aparatem!

Jednym z najchętniej wybieranych urządzeń tego producenta jest model Redmi Note 8T, który w ostatnim czasie doczekał się znacznych obniżek cen. Sercem tego urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 665 z grafiką Adreno 610. Już za około 600 złotych zdobyć można wersję z 3 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane użytkownika, a sięgnięcie po wersję z 4 GB RAMu i 64 GB pamięci wbudowanej jest zazwyczaj związane z wydaniem kwoty o 100 zł większej. Wiele osób docenia także pojemną baterię o pojemności 4000 mAh. Dodatkowo na pokładzie nie zabrakło wsparcia dla technologii szybkiego ładowania o mocy 18 W. Redmi Note 8T po wyjęciu z pudełka, podobnie jak wiele innych telefonów Xiaomi, działa pod kontrolą Androida 9 Pie z nakładką producenta MIUI w wersji.

Na froncie Telefonu umieszczono wyświetlacz LCD o przekątnej 6,3 cala. Charakteryzuje się on proporcjami 19,5:9 i rozdzielczością Full HD+ (1080 x 2340 pikseli), która zapewnia zagęszczenie na poziomie 409 pikseli na cal. W jego górnej części umieszczono niewielkie wcięcie w kształcie kropli wody, które mieści kamerę do selfie o rozdzielczości 13 Mpx. Przedni panel przed uszkodzeniami chroni powłoka Gorilla Glass 5Redmi Note 8T z pewnością nie jest telefonem dla osób, które szukają dla siebie kompaktowego urządzenia. Cała konstrukcja ma 161,1 mm długości, 75,4 mm szerokości i 8,6 mm grubości. Niska nie jest także masa telefonu, która wynosi aż 200 g. Producent chwali się również zastosowaniem specjalnej powłoki, która może pomóc ochronić telefon przed zachlapaniami.

Za możliwości fotograficzne urządzenia odpowiada poczwórny aparat umieszczony na pleckach. Producent chwali się, że główny obiektyw ma rozdzielczość 48 Mpx, ale w większości przypadków rzeczywista rozdzielczość wykonywanych fotografii to 12 Mpx. Aby uzyskać jak najlepszą jakość zdjęć, oprogramowanie łączy dane z czterech pikseli w jeden większy. Podnosi to szczegółowość fotografii, zwłaszcza w trudnych warunkach oświetleniowych, i sprawia, że zajmują one mniej miejsca w pamięci telefonu. Obok niego umieszczono obiektyw szerokokątny, który ma rozdzielczość 12 Mpx.. Kolejny obiektyw ma rozdzielczość 2 Mpx i służy do wykonywania zdjęć macro, a czwarty z zastosowanych sensorów odpowiedzialny jest za zbierania danych o głębi i uzyskiwania efektu rozmytego tła.

Redmi Note 8T obsługuje łączność LTE, Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 i GPS. Na pokładzie nie zabrakło także złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm, gniazda USB typu C i portu podczerwieni. Ten ostatni element pozwala na wykorzystanie telefonu jako pilota, na przykład, do telewizora. Dużą zaletą urządzenia jest również obecność modułu NFC, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie telefonem płatności zbliżeniowych. Redmi Note 8T posiada również skaner odcisku palca, a alternatywą dla niego może być rozpoznawanie twarzy przy wykorzystaniu przedniej kamery.

Popularny smartfon od Xiaomi, czyli Redmi 9! Dobra cena, dobra wydajność, dobry aparat! 

Innym ciekawym telefonem popularnego chińskiego producenta, który cieszy się dużą popularnością jest Redmi 9. Jest to telefon charakteryzujący się przed wszystkim bardzo wysoką, jak na półkę cenową, którą reprezentuje, wydajnością. Zastosowany w nim procesor MediaTek Helio G80 jest wydajniejszy nawet od niektórych procesorów stosowanych w telefonach dwukrotnie droższych. Dodatkowo w przystępnej cenie kupić można nawet konfigurację wyposażoną w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, podczas gdy wersja z 3 GB RAMu i 32 GB miejsca na dane jest dodatkowo zauważalnie tańsza. Za mocny punkt urządzenia trudno nie uznać również akumulatora o pojemności 5020 mAh, który wspiera szybkie ładowanie o mocy 18 W.

Na froncie urządzenia umieszczono duży wyświetlacz LCD o przekątnej aż 6,53 cala. Przy proporcjach 19,5:9 i rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli) gwarantuje on jednak solidne zagęszczenie na poziomie 395 pikseli na cal. Wyświetlacz otaczają dość wąskie ramki, a przy jego górnej krawędzi widoczne jest dodatkowo niewielkie wcięcie na kamerę do selfie. Przedni panel przed zarysowaniami chroni szkło Gorilla Glass 5. Przez zastosowanie tak dużego wyświetlacza całe urządzenie trudno nazwać kompaktowym – Redmi 9 ma wymiary 163.3 x 77 x 9.1 mm, a jego masa wynosi aż 198 g.

Na pleckach urządzenia umieszczony został poczwórny aparat. Najważniejszy z sensorów ma rozdzielczość 13 Mpx i przysłonę f/2.2. Obok niego umieszczony został szerokokątny sensor pozwalający na zapisywanie fotografii o rozdzielczości 8 Mpx, aparat stworzony do zdjęć macro o rozdzielczości 5 Mpx, oraz dodatkowy sensor do zbierania danych pozwalających na rozmyci drugiego planu na zdjęciach. Poniżej obiektywów umieszczony został również skaner odcisku palca. Możliwe jest również blokowanie dostępu do telefonu za pomocą skanu twarzy, ale odbywa się to przy wykorzystaniu wyłącznie aparatu do selfie, który ma rozdzielczość 8 Mpx.

Dużą zaletą Redmi 9 jest również kompletne zaplecze komunikacyjne. Oprócz obsługi LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 i GPS na pokładzie urządzenia znaleźć można również moduł NFC, który wykorzystywany jest między innymi do wykonywania płatności zbliżeniowych, port podczerwieni, który może sprawić, że telefon zastąpi nam pilot do telewizora, złącze słuchawkowe Jack 3,5 mm, oraz gniazdo w świeżym standardzie USB typu C. Po wyjęciu z pudełka telefon działa pod kontrolą najświeższego Androida w wersji oznaczonej cyfrą 10 zmodyfikowanego przez budzącą różnorodne emocje nakładkę MIUI 11. Cała konstrukcja zamknięta jest w nietuzinkowej obudowie z tworzywa sztucznego.

Redmi 9A, czyli telefon dla niewymagających!

Sercem tego bardzo taniego urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G25 z grafiką PowerVR GE8320, który na pewno nie należy do najwydajniejszych konstrukcji dostępnych na rynku. Dodatkowo sprzedawana w Polsce wyposażona jest w zaledwie 2 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane użytkownika. Konfiguracja z większą ilością RAMu dostępna jest jednak na innych rynkach i szkoda, że nie można znaleźć jej w polskich sklepach, gdyż dodatkowy gigabajt pamięci RAM z pewnością zwiększyłby możliwości telefonu. Na pokładzie Redmi 9A fabrycznie zainstalowany jest dobrze znany z innych telefonów Xiaomi system Android 10 z bardzo rozbudowaną nakładką MIUI 12.

Za wyświetlanie treści w tym modelu odpowiedzialny jest wyświetlacz LCD, który ma przekątną 6.53 cala i rozdzielczość 720 x 1600 pikseli, co przekłada się na niezbyt wysokie zagęszczenie na poziomie 269 pikseli na cal. Mimo zastosowania zmniejszonych ramek wokół wyświetlacza i umieszczenia kamery do selfie na klasycznym wcięciu w kształcie kropli wody, Redmi 9A jest urządzeniem dużym i ciężkim - jego wymiary to 164.9 mm długości, 77 mm szerokości, 9 mm grubości, a masa to aż 196 g. Obudowa urządzenia wykonana jest z tworzywa sztucznego z dodatkową teksturą sprawiającą, że telefon nie jest tak podatny na wysuwanie się z ręki jak inne urządzenie wykonane z tego materiału. Redmi 9A dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, niebieskiej i zielonej.

Xiaomi zdecydowało się na wyposażenie swojego taniego telefonu w akumulator o pojemności aż 5000 mAh.  Niestety do uzupełnienia energii w urządzeniu wykorzystać można ładowarkę o mocy 10 W, którą podpina się do telefonu z wykorzystaniem przestarzałego złącza Micro USB. Jest to spory krok w tył, ponieważ zaprezentowany wcześniej Redmi 8A wyposażony był w nowsze złącze USB typu C i pozwalał na korzystanie z szybkiego uzupełniania energii o mocy 18 W. Na pleckach urządzenia umieszczony został pojedynczy aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 Mpx. Na froncie, we wcięciu w wyświetlaczu znalazło się z kolei miejsce dla aparatu do selfie i rozmów wideo, który ma rozdzielczość 5 Mpx.

Niezbyt imponująco wypada także zaplecze komunikacyjne. Producent zadbał o obsługę sieci Wi-Fi tylko w starszych i wolniejszych standardach. Redmi 9A nie powinien mieć jednak problemów z wykorzystaniem możliwości sieci LTE, Bluetooth 5.0 i lokalizacji GPS. Na pokładzie zabrakło jednak miejsca dla modułu NFC, który wykorzystywany może być do płatności zbliżeniowych. Ten sposób przeprowadzania transakcji nie jest w Azji tak popularny jak w Polsce, stąd wiele tanich telefonów z Chin nie posiada tego elementu. Oprócz wspomnianego już złącza Micro USB, telefon posiada również złącze słuchawkowe Jack 3.5 mm i pojedynczy głośnik. Niestety Redmi 9A nie posiada skanera odcisku palca, który ułatwiałby blokowanie dostępu do naszego telefonu przed niepowołanymi osobami.

Redmi 9C z NFC, ale bez technologii szybkiego ładowania! 

Częstą bolączką tanich telefonów Xioami jest brak modułu NFC, który pozwalałby na wykonywanie płatności zbliżeniowych. Brak ten nie dotyczy jednak modelu Redmi 9C NFC, który, jak sama nazwa wskazuje, takowy posiada. Na tym jego zalety się jednak nie kończą. Sercem urządzenia jest zapewniający rozsądną wydajność układ MediaTek Helio G35, który połączony jest, w zależności od wersji, z 2 GB lub 3 GB pamięci RAM i 32 GB lub 64 GB miejsca na dane użytkownika. Telefon działa pod kontrolą Androida 10 z nakładką MIUI w wersji 12, a za odpowiednio długi czas pracy z dala od gniazdka odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh, niestety bez jakiejkolwiek technologii szybkiego ładowania.

Niemal cały front telefonu wypełnia wyświetlacz LCD o przekątnej 6.53 cala. Może on pochwalić się rozdzielczością 720 x 1600 pikseli, co przekłada się na niezbyt wysokie zagęszczenie na poziomie 269 pikseli na cal. Wyświetlacz otaczają zwężone ramki, a kamera do selfie, która ma rozdzielczość 5 Mpx umieszczona została w niewielkim wcięciu w kształcie kropli wody. Na pleckach urządzenia, w sporej czworokątnej wyspie, umieszczony jest natomiast podwójny aparat główny składający się z podstawowej matrycy o rozdzielczości 13 Mpx, oraz dodatkowego oczka 2 Mpx, którego zadaniem jest zbieranie danych o głębi. Redmi 9C jest urządzeniem dużym i ciężkim. Cała konstrukcja ma 164.9 mm długości, 77 mm szerokości, 9 mm grubościi i waży aż 196 g

Redmi 9C, oprócz wspomnianego już NFC, obsługuje także łączność LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 i lokalizację GPS.  Co ważne na pokładzie zabrakło również skanera odcisku palca, który umieszczony jest na pleckach. Producent nie zapomniał również o umieszczeniu w telefonie złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm, ale niestety obok niego umieszczone zostało już archaiczne złącze Micro USB. Podobnie jak inne telefony z podobnego przedziału cenowego, Redmi 9C NFC wykonany jest z tworzywa sztucznego i dostępny w kilku wersjach kolorystycznych (żółtej, niebieskiej i szarej).

POCO M3 z potrójnym aparatem w rewelacyjnie niskiej cenie!

Drugą obok Redmi marką należącą do Xiaomi, która zdobywa coraz większą popularność w niższym segmencie cenowym jest obecnie POCO, a najtańszym dostępnym obecnie w sprzedaży urządzeniem jest POCO M3. Urządzenie, które kosztuje niewiele ponad 600 złotych jest w stanie zaoferować użytkownikom więcej nawet niż niektóre dwukrotnie droższe urządzenia konkurencji. Na froncie urządzenia umieszczony został wyświetlacz LCD o przekątnej 6.53 cala, który ma rozdzielczość 1080 x 2340 pikseli, które przekłada się na dość wysokie zagęszczenie na poziomie 395 punktów na cal. W górnej części ekranu umieszczono niewielkie wcięcie na kamerę do selfie, a cały przedni panel pokrywa szkło Gorilla Glass 3, zapewniające zwiększoną odporność na uszkodzenia.

Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 662, który pozwala cieszyć się nie tylko wydajnością wystarczającą do codziennych zadań, ale również na uruchomienie zdecydowanie większości mobilnych gier. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na ten model w standardzie otrzymują 4 GB pamięci RAM i 64 GB szybkiej pamięci wbudowanej. Dla tych, którzy potrzebują większej pamięci przygotowano natomiast opcję ze 128 GB miejsca na dane. Za odpowiednio długi czas pracy z dala od gniazdka odpowiada akumulator o pojemności aż 6000 mAh, który wyposażony jest nie tylko w szybkie ładowanie o mocy 18 W, ale również w technologię pozwalającą dzielić się energią z innymi urządzeniami, czyli tak zwane przewodowe ładowanie zwrotne. Urządzenie działa pod kontrolą Androida 10 z nakładką MIUI 12 zmodyfikowaną dodatkowo przez POCO.

Za możliwości fotograficzne urządzenia odpowiada potrójny aparat fotograficzny umieszczony w wyspie na pleckach. Element ten jest przedłużony do drugiej krawędzi i pokrywa niemal jedną czwartą plecków urządzenia, co z pewnością jest rozwiązaniem nietypowym, które mocno wyróżnia się na tle innych konstrukcji, zwłaszcza w tym przedziale cenowym. Główny sensor ma rozdzielczość 48 Mpx i podobnie jak inne konstrukcje tego typu wykorzystuje technologię łączenia danych z czterech mniejszych pikseli w jeden większy. Obok niego umieszczono dwa aparaty o rozdzielczości 2 Mpx. Jeden z nich służy do wykonywania zdjęć macro, a drugi pozwala cieszyć się przyjemnym dla oka efektem rozmytego tła na zdjęciach. Za wykonywanie selfie odpowiada natomiast umieszczony na froncie aparat o rozdzielczości 8 Mpx.

Chociaż w wielu aspektach trudno zarzucić temu modelowi poważne braki, o tyle w kwestii łączności nie wypada on już tak dobrze. Użytkownicy i recenzenci zwracają uwagę przede wszystkim na brak NFC do płatności zbliżeniowych. Zamiast tego POCO M3 jest jednak wyposażony w obsługę Wi-Fi, LTE, lokalizacji GPS i Bluetooth 5.0. Ciekawym dodatkiem może być również dioda podczerwieni, dzięki której telefon można wykorzystać jako pilot, na przykład do telewizora. Z fizycznych portów w telefonie znajdziemy złącza USB typu C oraz Jack 3.5 mm, a na bocznej krawędzi umieszczono ponadto skaner odcisku palca. Telefon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – niebieskiej, żółtej i czarnej, a całe urządzenie ma wymiary 162.3 x 77.3 x 9.6 mm i waży 198 g.

Tanie telefony od Xiaomi! Ich popularność rośnie z roku na rok!

Gama telefonów Xiaomi z niższej półki cenowej jest naprawdę szeroka i chyba żaden inny producent nie jest w tym przedziale cenowym tak silnie reprezentowany. Wszystkie urządzenia charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, rozbudowane oprogramowanie, wysoka wydajność i długi czas pracy z dala od gniazdka. W tej ostatnich kategoriach najwięcej punktów zdobywa niewątpliwie POCO M3, który dodatkowo zachwycać może nietuzinkowym wyglądem. Miłośnikom mobilnej fotografii na pewno przypadnie do gustu nie najświeższy, ale wciąż bardzo dobry i niemal kompletny Redmi Note 8T. Ciekawą propozycją, szczególnie dla osób przyzwyczajonych do płatności za pomocą telefonu może być również Redmi 9C NFC.

Niestety wszystkie te telefony są bardzo duże i próżno szukać wśród nich jakiegoś kompaktowego urządzenia. Jedyną propozycją, która może uzupełnić tą lukę jest Redmi 7A, ale urządzenie to debiutowało na rynku już niemal dwa lata temu i coraz trudniej znaleźć je na sklepowych półkach, a następców, przynajmniej w kwestii kompaktowych wymiarów, na razie brak. Xiaomi jest jednak firmą, która bardzo często wprowadza na rynek nowe urządzenie i w ten sposób czyni konkurencję w każdym segmencie cenowym jeszcze bardziej zażartą, dlatego ciężko jednoznacznie wskazać najlepszy z dostępnych obecnie w sprzedaży modeli. Możliwe, że już niedługo na sklepowe półki trafią kolejne ciekawe telefony Xiaomi z tego segmentu cenowego, a wśród nich jakiś ciekawy, kompaktowy model.

Utworzony przez Główna, Poradniki 0 127

Napisz komentarzZostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Koszyk

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
100,00 zł Do darmowej wysyłki brakuje Ci
0,00 zł Razem

Zobacz koszyk

Szukaj

Menu

Produkt dodano do koszyka
Ilość:
Razem:
W koszyku znajduje się: 0 prod. W koszyku znajduje się: 0 prod.
Wysyłka: Do ustalenia
Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 100,00 zł
Wartość produktów:
Razem:
Kontynuuj zakupy Idź do koszyka