Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Zodiac

Etui na telefon dla zodiakary

Lubisz podkreślać swoje zainteresowania? Tym razem mamy coś, co przypadnie do gustu typowym zodiakarom, które mocno interesują się astrologią, wróżbami i znakami zodiaku.

Kolekcja ZODIAC, to zbiór 24 grafik, przedstawiających uosobienie znaków zodiaku, tak abyś mogła dopasować wzór indywidualnie pod siebie. Każdy znak stworzyliśmy w dwóch wersjach. Pierwsza jest na pastelowo-fioletowym tle, natomiast druga w wersji transparentnej. Każdy case jest z tej serii jest wyjątkowy, dlatego jeśli wybierzesz obudowę z motywem zodiakalnym to z pewnością będziesz zadowolona z podjętej decyzji.

Obudowa, która wyraża Ciebie jest jak tatuaż, który umieszczasz na swoim ciele. Ozdabia, ma drugie dno, jest pamiątką lub po prostu masz na niego ochotę.

Silikonowa obudowa z kolekcji Zodiac

Najbardziej klasyczną obudową jest cienki, silikonowy case, który nie pogrubia telefonu, natomiast wciąż dobrze go zabezpiecza przed uszkodzeniami.

Nakładka CLEAR CASE wykonana została z elastycznego materiału TPU, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do urządzenia i dobrze spełnia swoją funkcje ochronną. W naszym asortymencie posiadamy aż dwie wersje obudowy CLEAR, standardową oraz wersję 2mm, która jest grubsza i bardziej wytrzymała. Ty możesz wybrać tą, która odpowiada Ci bardziej.

Szkło hartowane - nie zapomnij skompletować porządną ochronę dla smartfona

Aby telefon był w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami warto zaopatrzyć się w szkło hartowane, które uchroni ekran Twojego telefonu przed pęknięciem. W naszym asortymencie znajdziesz aż 3 rodzaje szkieł: standardowe 8h, 5D oraz 9D, każde z nich ma inną trwałość, dlatego przed wybraniem szkiełka dla siebie, sprawdź specyfikację produktu.