Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Winter Is Coming

Etui na telefon z zimowej kolekcji Winter is Coming

Kiedy za oknem biały puch pokrywa świat, my potrzebujemy produktów, które będą pasować do aktualnej pogody. Wybieramy więc wełniane sweterki, czapki, szaliki, a także składniki do zimowej herbatki, ale to nie wszystko, co możesz kupić zimą. Popraw sobie nastrój wybierając zimowe akcesoria tj. etui na telefon z okazjonalnym motywem. W naszym asortymencie znajdziesz case'y z kolekcji WINTER IS COMING, które przedstawiają zimowy las, zamieszkiwany przez dzikie zwierzęta. Co dokładnie znajdziesz w tej serii? Majestatycznego Łosia, urocze wiewiórki, sprytnego liska, a także delikatne sarenki i zwinne zające. Wszystkie ilustracje leśnych zwierzaków skomponowaliśmy z zimowym krajobrazem, dzięki czemu futerały prezentują się niesamowicie.

W całej serii WINTER IS COMING znajdziesz aż 40 unikatowych wzorów, które w postaci etui na telefon staną się pięknym elementem całej Twojej stylówki.

Pancerne etui na telefon z serii black case glass

Obudowy BLACK CASE GLASS to jedne z najchętniej wybieranych produktów w naszym sklepie internetowym. Ich główną cechą charakterystyczną jest materiał użyty do produkcji, a dokładniej elastyczny silikon TPU oraz szkło hartowane, którym pokryta jest płaska część pokrowca. Tak stworzone etui sprawia, że Twoje urządzenie jest bezpieczne, nawet w momencie bliskiego spotkania z podłożem.

Ochronny case typu "plecki" pozwoli Ci także spersonalizować swoje urządzenie o piękną i niebanalną grafikę lub własne zdjęcie.