Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Anime

Anime to bardzo popularne, japońskie filmy animowane, które charakteryzują się komiksowymi postaciami, intensywną kolorystyką oraz ciekawą fabułą. W krajach azjatyckich ten rodzaj sztuki filmowej jest niezwykle popularny, a wszystko to za sprawą różnorodnych produkcji, które zawierają elementy: akcji, przygody,  komedii, dramatu, horroru, romansu, sciene-fiction itp. W ostatnim czasie również w Polsce wzrosło zainteresowanie japońskimi animacjami, a najbardziej zagorzali miłośnicy stworzyli styl inspirowany anime, który tak naprawdę nie ma ograniczeń.

Styl anime to wykorzystywanie elementów kreskówkowej mangi w dekoracji wnętrz, a nawet ubiorze. Zainspirowani popularnością japońskich filmów animowanych stworzyliśmy serię etui na telefon z grafikami przedstawiającymi charakterystyczne dla anime postaci. Są to karykatury bohaterów o dużych oczach z cieniowanymi włosami często w mocnych, żywych kolorach. Każdy wzór wzbogaciliśmy o ciekawą teksturę pasującą do danej postaci. Dzięki temu nasza seria jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Szklane etui Black Case Glass

W naszym asortymencie znajdziesz kilka podstawowych grup towarowych, które wzbogacamy o unikatowy wzór. Jednym z popularniejszych etui jest obudowa BLACK CASE GLASS wykonana z TPU i pokryta taflą szkła hartowanego. Sprawia to, że wzór jest zabezpieczony przed blaknięciem i ścieraniem się, a sam futerał świetnie chroni telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami.

Szklane etui jest w kolorze czarnym, na płaskiej części nakładki umieszczany jest wzór. Dzięki temu case jest estetyczny i trwały.

Spersonalizuje swoje etui Anime

Każdy wzór, który znajdziesz w naszych kolekcjach tematycznych możesz wzbogacić o swój własny napis bądź cytat. Wystarczy w panelu edycyjnym dodać go i umieścić w dowolny, miejscu na obudowie. Dzięki temu, Twoje etui na telefon będzie wyglądać dokładnie tak jak tego chcesz.