Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

IFA 2017 Berlin

867 Wyświetlenia 68 Like
 

W dniach 1-3 wrzesień w Berlinie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej. A my mieliśmy okazję w nich uczestniczyć. Jak było? Wszystko po kolei, najpierw kilka istotnych informacji o całym wydarzeniu.

IFA 2017 to jedne z najbardziej prestiżowych na świecie targów elektroniki, a konkretniej to pełny przegląd sytuacji na rynku i niezwykle ważne miejsce do prezentacji nowości oraz spotkań osób z branży. Zakres tej imprezy jest niezwykle szeroki i obejmuje między innymi:  sprzęt audio, sprzęt fotograficzny, telefony, smartfony, tablety, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, gry, działy poświęcone elektronicznym czytnikom książek oraz światu Apple (wszystko dla i-Phonów i i-Padów) i wiele, wiele innych. Czyli jednym słowem, dla każdego, coś dobrego.

Każdy z miłośników szeroko pojętej elektroniki użytkowej mógł znaleźć na tegorocznych targach coś dla siebie, dlatego my jesteśmy zachwyceni i niezwykle zainspirowani wystawą. Już nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Wam nasze NOWOŚCI. Mamy nadzieję, że Wy również?

  

 

 
Tags : Berlin, Ifa, Targi
Posted in: Główna, Wystawy

Pozostaw komanetarze

Captcha