Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Crazy Moods

ZNIEKSZTAŁCONE EMOJI W KRESKÓWKOWYM STYLU

Seria CRAZY MOOD to zbiór motywów zaczerpniętych z aktualnych trendów: smile face, hipnotyzujące patterny, psychodeliczne elementy, a wszystko to w mocno kreskówkowym, animowanym stylu. Dodatkowo kolekcja charakteryzuje się mocnymi, neonowymi kolorami, które potęgują zabawny charakter modnych elementów.  Umieszczając takie grafiki na swoim etui na telefon z pewnością poczujesz się bardzo trendy.  

Cała kolekcja to aż 56 wyjątkowych grafik, stworzonych z pasją przez naszych uzdolnionych grafików, którzy na bieżąco śledzą trendy i projektują dla Was to co jest aktualnie „na czasie”. Case na smartfona z motywem CRAZY MOOD z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, przy wyborze najpopularniejszych gadżetów i odmieni Twoje urządzenie, dodając mu efektu „WOW”.

JAK ZABEZPIECZYĆ TELEFON PRZED USZKODZENIAMI?

Aby odpowiednio ochronić urządzenie elektroniczne przed pęknięciami, otarciami i zarysowaniami należy zaopatrzyć je w odpowiednie etui. Ale co się kryje pod pojęciem „ odpowiednie etui na telefon”? Otóż, case powinien być przed wszystkim idealnie dopasowany do modelu telefonu, to znaczy stworzony na miarę. Tylko w taki sposób jest w stanie ochronić sprzęt podczas upadków, nie powodując urazów i wstrząsów, które mogą negatywnie wpłynąć na płynną prace smartfona.

Każdy rodzaj futerałów oferowany przez nas, ma inne właściwości i funkcje, dlatego warto zaznajomić się wcześniej ze szczegółową specyfikacją, dzięki której dobierzesz obudowę do własnych potrzeb. Ważne jest także wcześniejsze, dokładne sprawdzenie modelu telefonu, gdyż aktualnie na rynku spotkać możemy różne oznaczenia, różniące się na przykład tylko rokiem produkcji. !!! UWAGA: Dla przykładu telefon Huawei P20 Lite i Huawei P20 Lite 2019 to dwa różne modele.