Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Dla Firm

Chcesz wprowadzić do swojej oferty nowoczesne i designerskie etui na telefon? Nic prostszego!

W obecnych czasach większość ludzi posiada telefon komórkowy. Dlatego warto do swojej oferty wprowadzić etui, z własnym logo lub indywidualnym nadrukiem.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji etui na telefony komórkowe. W naszej ofercie znajdziesz również różne rodzaje case’ów, wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Możesz wykonać indywidualny projekt lub wybrać spośród wzorów dostępnych na stronie.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rodzaju case’a lub w projektowaniu wzoru? Nasz zespół chętnie posłuży radą i zaprojektuje grafikę według Twojego pomysłu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas! W wiadomości podaj informacje niezbędne do wstępnej wyceny:

   produkty, które Cię interesują,

   przewidywana ilość.

Otrzymasz od nas próbki produktu, indywidualny projekt, warunki współpracy oraz cennik usług. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki!

Napisz do nas, jeśli jesteś:

   początkującym przedsiębiorcą, któremu zależy na profesjonalnym wizerunku i podążaniu za najnowszymi trendami na rynku,

   posiadasz firmę zajmującą się sprzedażą akcesoriów GSM i chcesz poszerzyć swoją bazę towarową o spersonalizowane etui do telefonów dla swoich Klientów.

   działasz w branży modowej, jesteś producentem własnej linii odzieżowej i posiadasz własną markę lub kolekcję,

   właścicielem, menadżerem lub kierownikiem firmy, która zatrudnia przedstawicieli handlowych posługujących się telefonami, tabletami firmowymi i zależy Wam na dodatkowej prezentacji LOGO Waszej firmy.

 

Nie zwlekaj! Od jutra możesz podnieść swoją sprzedaż na akcesoria GSM dzięki współpracy z funnycase.pl: cooperation@funnycase.pl.