Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Odważ się! Fespa 2017

941 Wyświetlenia 46 Like
 

Międzynarodowe targi FESPA to nie tylko wystawa, gdzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technicznymi z dziedziny druku, ale i stowarzyszenie kilkudziesięciu organizacji specjalizujących się w nanoszeniu wzorów na wszelkie powierzchnie.

Tegoroczne hasło imprezy, która odbyła się w dniach 8-12 marca 2017r to: „Odważ się! Drukuj inaczej”. Pod egidą innowacyjności wystawcy zaproponowali szereg rozwiązań technicznych, również przeznaczonych dla producentów materiałów reklamowych, takich jak etui z własnym logo lub wybranym obrazem.

Targi w Hamburgu, to ponad 700 wystawców z całego świata i jeszcze więcej rozwiązań, ludzi i kontaktów, które umożliwiają nam ciągły rozwój w dziedzinie oferowanych usług. My wyjechaliśmy z nich bogatsi o wiedzę oraz kontrakty, które sprawią, że nasze usługi będą jeszcze lepsze!

No a poza tym, świetnie się bawiliśmy.

 
Tags : Fespa, Targi
Posted in: Główna, Targi

Pozostaw komanetarze

Captcha