Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Modern World

CASE NA SAMRTFONA I NIE PĘKAJ!

Cała kolekcja MODERN WORLD to zbiór 22 najmodniejszych motywów, w którym znalazły się między innymi: motylki, czarno biała krata, emoji, ale też płomienie, fale i elementy street wearowe. To właśnie te elementy przykuwają Wasza uwagę, dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy etui na telefon z modnymi ilustracjami, które świetnie będą komponować się zarówno z casualową stylówką, jak i modą bardziej uliczną, hip-hopową oraz grunge.

ETUI CLEAR CASE – CZYSTE JAK ŁZA!

Do motywów z kolekcji MODERN WORLD najlepiej wybrać silikonowe etui z przezroczystością, na którym motyw rysunkowy będzie rewelacyjnie wyglądał. Do tej grupy możemy zaliczyć: tradycyjny CLEAR CASE, CLEAR 2mm (PREMIUM) oraz obudowę ANTISHOCK. Wybór masz więc dość spory, więc z pewnością dobierzesz pokrowiec taki, który bardziej Ci odpowiada najbardziej.

Każdy rodzaj etui na smartfony ma inne cechy charakterystyczne, dlatego warto przeczytać opis danej kategorii, aby wybrać obudowę, której rzeczywiście potrzebujesz. Dla przykładu: Etui Anti-Shock posiada specjalne amortyzatory umieszczone na rantach, natomiast etui CLEAR CASE już tych amortyzatorów nie posiada.

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ NA JEDEN? WYBIERZ DWA!

Zawsze masz wybór! A kiedy nie możesz wybrać jednego, tego idealnego, najlepszego, tego który by pasował do Twojego stylu, to polecamy wybór dwóch, albo trzech, albo nawet czterech case’ów. Wtedy będziesz mógł/mogła zmieniać obudowę smartfona w zależności od humoru, stroju, czy okazji. ŚWIETNY POMYSŁ PRAWDA?