Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Laboratorium Dextera

Laboratorium Dextera, któż nie oglądał tego kultowego serialu produkcji Cartoon Network. Pokaż w wyjątkowy sposób swój styl poprzez wzbogacenie wyglądu telefonu o etui z licencjonowanej kolekcji od FunnyCase. Wybierz grafikę przedstawiającą Dextera, Dee Dee, jego geniusz lub tajne laboratorium. Wykaż się poczuciem humoru, klasą i oryginalnością! Zamów case z nadrukiem wybierając jedną z naszych 11 tysięcy propozycji lub zaprojektuj wzór od podstaw. Nasz kreator pozwala także na wykonanie etui ze zdjęciem. Jest to doskonały pomysł na prezent dla każdego. Spraw sobie lub komuś bliskiemu dużą radość zamawiając pokrowiec na smartfona z nadrukiem postaci Dextera. Sprawdź również wysokiej jakości szkła hartowane iRon Glass odporne na wszelkie zarysowania.

Dexter to chłopiec niewielkiego wzrostu o rudych włosach i w okularach, który posiada ponadprzeciętną inteligencję. Jego geniusz jednak nie pomaga mu w relacjach z głupiutką siostrą Dee Dee, która często psuje jego plany poprzez swoje roztargnienie i zamiłowanie do tańca. Licencjonowana kolekcja case’ów od Cartoon Network to sposób na codzienne wspominanie tej genialnej kreskówki, którą nadal można zobaczyć w telewizji w ramach bloku klasyka CN. FunnyCase zadbało o naprawdę szeroki wybór etui z motywem kreskówki Laboratorium Dextera. Na pierwszy plan wysuwa się sam chłopiec w charakterystycznym fartuchu, rękawicach i okularach, ale wiele motywów jest poświęconych jego siostrze lub ich relacji, która opiera się, jak to w rodzeństwie, na bójkach i kłótniach. Znajdzie się również case dla fanów Mandarka, czyli głównego przeciwnika Dextera. Etui są dostępne w wersji przeźroczystej lub z kolorowym tłem. Ich kolory są nasycone i trwałe, więc wybrane etui od FunnyCase z pewnością posłuży Ci przez długi czas.