Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Lumberjack

Moda na drwala w ostatnim czasie bardzo się rozprzestrzeniła. Koszula w kratę, gruby, wełniany sweter i obowiązkowo bujny zarost to elementy niezwykle męskiego stylu. Mężczyźni preferujący ten styl wyglądają jakby wyruszali na wycieczkę w góry lub w głąb lasu, tymczasem oni przemierzają ulice zatłoczonych miast. Trend ten coraz bardziej się rozprzestrzenił i nie zatrzymuje się na kilku charakterystycznych elementach. W grę wchodzą dodatki. Szelki, czapka z daszkiem lub etui na telefon z niebanalnym wzorem. Biorąc pod uwagę potrzeby mężczyzn, przygotowaliśmy kolekcję LUMBERMAN, w której umieściliśmy najczęściej wybierane motywy.

Sowa, Czaszki, Wilki i panowie z brodą. Wszystko to utrzymane w mrocznej i tajemniczej stylistyce. Motywy idealne dla Panów, którzy lubią mocne i wyraziste dodatki. Postaw na nowoczesne trendy i wybierz etui na telefon dopasowane do indywidualnych potrzeb.