Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Marocco Ornamenti

MOZAIKI W ODCIENIACH CHŁODNEGO BŁĘKITU, CZYLI NOWA PROPOZYCJA ETUI NA TELEFON OD FUNNYCASE

Od chłodnych błękitów do ciepłych odcieni żółtej cytrynki. Tymi słowami można określić naszą najnowszą serię MAROCCO ORNAMENTI. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji był Bliski Wschód i Królestwo Marocco, które bogate jest w orientalne feerie barw, ciekawe zdobnictwo, oraz geometryczne mozaiki. Zainspirowani i zauroczeni pięknem szlachetnych szmaragdów, marokańskiej koniczny i patchworkowych elementów stworzyliśmy serię grafik, które Ty możesz mieć na swoim etui na telefon.

Cała seria MAROCO ORNAMENTI składa się z 35 oryginalnych grafik. Część z nich przedstawia tradycyjne marokańskie mozaiki, natomiast część wzbogaciliśmy o egzotyczne cytrusy, które dodają kontrastu i świeżości. Obudowy na smartfona w tej tematyce to wyjątkowy dodatek, który świetnie komponuje się z codziennymi stylizacjami.

BESTSELLER - ETUI BLACK CASE GLASS ZE SZKLANĄ POWŁOKĄ

Etui BLACK CASE GLASS to nasz zdecydowany faworyt. Wygląda estetycznie i dobrze chroni urządzenie. Ten model wykonany został z giętkiej gumy, która wzbogacona została o szklaną taflę umieszczoną na płaskiej części plecków. Takie rozwiązanie zabezpiecza wzór przed rysowaniem się, blaknięciem, czy całkowitym zdrapaniem.

Nasza oferta pozwoli Ci na wybór tego case’a na najnowsze modele telefonów komórkowych z 2020 i 2021 roku, a także na starsze modele marki APPLE.

CLEAR CASE – SILIKONOWE ZABEZPIECZENIE TELEFONU

W naszym asortymencie znajdziesz także miękkie, elastyczne, silikonowe case’y na telefon, które bardzo dobrze się sprawdzają w kwestii ochrony telefonu przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Jest to największa grupa towarowa jaką posiadamy, więc z pewnością znajdziesz obudowę dostępną na swój smartfon.

Największą zaletą tych pokrowców jest możliwość personalizacji, dzięki temu możemy sprawić, że Twój telefon będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.