Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Future

Kolekcja przyszłości – Future

Sztuka to niebanalne spojrzenie na świat, to dostrzeganie piękna w codziennych rzeczach, to tworzenie prekursorskich dzieł, to oryginalność i wyrażanie uczuć. Sztuka w dzisiejszych czasach jest wszechobecna. Możemy ją znaleźć nie tylko w teatrze czy operze, ale także w muzyce i na ulicy. Sztuką mogą być także ubrania, a nawet różnego rodzaju akcesoria. Dlatego w Funny Case stworzyliśmy serię etui na telefon, które są abstrakcyjną sztuką nowoczesną i przede wszystkim ozdobią Twój smartfon.

Kolekcja ta przedstawia neonowe abstrakcje, tęczowe refleksy, a nawet zatrzymane smugi światła. Przez to jest bardzo nowoczesna i niebanalna. Śmiało można powiedzieć, że taki case to sztuka na telefonie.

Cała seria FUTURE to tylko 15 propozycji case’ów, a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju: niebanalny i wyjątkowy. Otaczaj się więc sztuką, wybierając oryginalne akcesoria do telefonu przedstawiające coś wspaniałego. Bo obudowa to nie tylko zabezpieczenie smartfona. Obudowa może być wyrazem Twojego charakteru, Twojego stylu, Twojego „ja”.

Doskonała ochrona twojego telefonu

Nasze etui na telefon mają za zadanie także ochronić urządzenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami i zarysowaniami. Dlatego też oferujemy kilka różnych grup towarowych, tak aby każdy mógł wybrać to, czego potrzebuje. Mamy silikonowe ETUI CLEAR, gumowe SMOOTH, pancerne BLACK CASE GLASS, a nawet książkowe BOOK MAGNET. Każdy rodzaj posiada inne cechy charakterystyczne, tak aby dopasować się do potrzeb naszych klientów. Wszystkie natomiast zabezpieczają nowy smartfon przed skutkami codziennego użytkowania.

Akcesoria do telefonów ułatwiają życie!

Dzięki gadżetom i akcesoriom GSM dostępnych w sklepach życie staje się o wiele łatwiejsze. Używając na przykład etui na telefon i szkła hartowanego można znaczenie przedłużyć żywotność telefonu. Ochraniają one bowiem smartfon przed różnymi czynnikami, które mogą powodować uszkodzenie sprzętu. Oszczędza to nam także wiele nerwów. Część futerałów ma również inne praktyczne zastosowania, np. pasek na rękę, uchwyt na palec, magnetyczne zamknięcie, a nawet łańcuszek wykonany z pereł.