Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Modern Art

BĄDŹ TRENDSETTEREM I SAM/A PROJEKTUJ SWOJE AKCESORIA NA TELEFON

Seria Modern Art to idealna propozycja dla wszystkich miłośników abstrakcji, surrealizmu i estetów, dla których gadżety są ważnym elementem całego outfitu. Nasze grafiki powstały w formie kolażu, do którego wykorzystaliśmy zarówno fotografie jak i grafikę komputerową. Tym sposobem uzyskaliśmy ciekawy, surrealistyczny efekt, który może być ironicznie rozumiany. Dzięki takim kompozycją możesz jeszcze trafniej wyrazić swoje zainteresowania, podejście do pracy, życia, czy po prostu pokazać swoją miłość do sztuki surrealistycznej.

Daj się porwać wyobraźni wybierając etui na swój smartfon z naszej najnowszej kolekcje MODERN ART.

OCHRONNE ETUI W FORMIE PLECKÓW, CZYLI SILIKONOWE ETUI CLEAR CASE

Naszą najpopularniejszą grupą towarową są miękkie i elastyczne obudowy CLEAR, które świetnie zabezpieczają urządzenie przed zarysowaniami, a nawet przed większymi uszkodzeniami. Powstały z najlepszej jakości materiału TPU, który idealnie dopasowuje się do telefonu i dzięki temu nie dostają się do środka brud, piasek, a nawet woda. Dodatkowo, jeśli wybierzesz case z ciekawym motywem, to stanie się on modnym gadżetem. E

Etui w formie nakładki posiada wszystkie niezbędne wycięcia (opcjonalnie zgrubienia) na przyciski, porty i złącza, tak aby zapewnić pełną swobodę użytkowania. Tego typu case jest kompatybilny z ładowarkami indukcyjnymi, więc bez problemu możesz ładować swoje urządzenie, kiedy tego potrzebujesz.

SZEROKI ASORTYMENT W SKLEPIE FUNNYCASE

W naszej ofercie znajdziesz etui dedykowane do ponad 650 modeli telefonów komórkowych. Co ciekawe nie oferujemy pokrowców tylko na nowe i popularne modele, a nasz asortyment jest pełen produktów na urządzenia różnych producentów. Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, OPPO, LG, Realme, Alcatel, Motorola to tylko część marek do których posiadamy futerały. Zobacz naszą pełną ofertę lub napisz do nas.