Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Agate Stone

NAJPIĘKNIESZE ETUI MARMUROWE

Motyw marmuru od kilku lat cały czas  króluje na rynku. Można go spotkać zarówno w architekturze, elementach zdobniczych, jubilerstwie czy na różnego rodzaju akcesoriach. Tekstura marmuru jest na tyle uniwersalna i elegancka, że można ją łączyć niemal że ze wszystkim. Dlatego też w FunnyCase, postanowiliśmy przygotować dla Was coś specjalnego. Jest to seria AGATE STONE, w której króluje półszlachetny, wielobarwny minerał do złudzenia przypominający marmur. Przypadkowo rozłożone warstwy, poprzecinane złotymi wstawkami tworzą niebanalną teksturę, która prezentuje się zjawiskowo.

Nasza autorska seria etui na telefon z kolekcji AGATE STONE zawiera 50 pięknych grafik, przedstawiających różne odcienie agatu. Czerwień, szmaragd, purpura, lazur, a także róż i granat to jedne z najpopularniejszych barw, które znalazły się w naszej kolekcji.

ETUI MARMUR – NAJMODNIEJSZY CASE NA LATO

Marble case to najpopularniejszy dodatek do stylizacji ostatnich lat. Jest niezwykle elegancki i minimalistyczny, przez co prezentuje się bardzo nowocześnie. W naszym asortymencie posiadamy kilka rodzajów futerałów, dzięki czemu sama możesz wybrać obudowę z cechami, które Tobie odpowiadają: Szklane ETUI BLACK CASE GLASS, silikonowe CLEAR CASE, książkowe BOOK MAGNET, a nawet pancerne Anti-Shock. Każdy z tych case’ów jest kompatybilny z danym modelem telefonu, dzięki czemu masz pewność, że doskonale zabezpieczy Twój smartfon przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

Dodatkowo w naszym sklepie internetowym możesz spersonalizować swój marmurkowy case. Wystarczy w kreatorze dodać swój napis o dowolnym kroju i wielkości i rozpieścić go w dowolnym miejscu na etui. Dodaj swoje imię, lub wyjątkowy cytat, który będzie ciekawym urozmaiceniem tradycyjnego marmurka.