Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Feminist

Kobiety mają siłę, kobiety mają moc. W myśl tych słów stworzyliśmy specjalną, tematyczną kolekcję FEMINIST, w której motywem przewodnim jest hasło: „Girl Power”. Popularne gesty, znaki dedykowane płci, charakterystyczne gadżety, to wszystko znajdziesz w naszej najnowszej serii, która przeznaczona jest tylko dla płci pięknej. Dlaczego właśnie takie wzory?

Kobiety od wieków muszą walczyć o wolność i każdego dnia udowadniać, że są równe mężczyznom, w pracy, w szkole, w sporcie. Dlatego też stworzyliśmy specjalną serią grafik, w których jest siła. Kupując case z kolekcji FEMINIST pokazujesz, że wspierasz inicjatywę walki o prawa kobiet, że nie obcy jest Ci ten temat i popierasz walkę kobiet o równość. W całej serii znajdziesz 50 wyjątkowych grafik, które w większości zostały przygotowane w stereotypowo kojarzonym z kobietami kolorze różowym i w różnych jego odcieniach. Styl grafik FEMINIST jest bardzo minimalistyczny i przypomina popularne stickersy lub przypinki, które można nosić doczepione do plecaka czy koszulki. Dzięki temu nasze obudowy doskonale komponują się z outfitem i można go używać na co dzień.

Największy wybór etui na telefon!

W naszym asortymencie znajdziesz aż 40 grup towarowych, na których jesteśmy w stanie wykonać projekt. Pośród nich znajdują się: elastyczny, silikonowy CLEAR CASE, gumowa obudowa ze szklaną powłoką BLACK CASE GLASS, crossbody, etui książkowe, z płynnym brokatem lub świecącym w ciemności piaskiem. Każdy z nich posiada inne cechy charakterystyczne. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz futerał, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.