Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Patches

Etui na telefon z kolorowymi patternami

Nie od dzisiaj wiadomo, że lubimy się wyróżniać i tworzymy dla Was niebanalne kolekcje, które możecie umieszczać na swoich obudowa na telefon. Dzisiaj mamy dla Was bardzo oryginalną serię PATCHES z rozmaitymi patternami. Jednak nie znajdziesz tutaj klasyki, bo poszliśmy o krok do przodu i stworzyliśmy coś niebanalnego. Połączyliśmy standardowe tekstury takie jak panterka, szachownica, czy kropeczki z brokatem, intensywnymi kolorami oraz geometrycznymi patternami. Tym sposobem powstała cała seria 20 niebanalnych wzorów, które Ty możesz wybrać i umieścić na swoim etui na telefon.

Dbaj o swój telefon – zamów etui na telefon!

Aby przedłużyć żywotność swojego mobilnego urządzenia, warto zaopatrzyć się w ochronne akcesoria takie jak: dedykowane etui, szkło hartowane lub folię hydrożelową. Używając takich elementów ochrony, twój smartfon przez dłuższy czas pozostanie bez widocznych śladów użytkowania (zarysowania, obicia, pęknięcia).

W asortymencie naszego sklepu Funny Case znajdziesz wiele różnych produktów, które skutecznie chronią smartfon przed uszkodzeniami. Są to między innymi: dedykowane etui na telefon. Mamy ich kilka rodzajów, a każde z nich ma inne cechy charakterystyczne. Dzięki temu możesz zamówić taki case, który odpowiada Twoim wymaganiom.