Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Unique Marble

MARMUROWE ETUI NA TELEFON

Marmurowe case’y na smartfona od kilku lat królują na rynku akcesoriów GSM. Trudno się temu dziwić, gdyż motywy te są unikatowe, piękne i eleganckie. Można je z powodzeniem łączyć zarówno z klasycznymi stylizacjami, jak i bardziej casualowymi. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy sety w różnych odcieniach i o różnych teksturach. Seria UNIQUE MARBLE to przypominające kryształy, minerały i kamienie szlachetne patterny w oryginalnych odcieniach: żywa purpura, spokojny lazur, delikatny błękit, ale także kolory gorącego piasku oraz odcienie uniwersalnej szarości.

Nasza autorska kolekcja UNIQUE MARBLE zawiera aż 52 różne motywy marmurkowe, które pięknie prezentują się w postaci etui na telefon.

UNIQUE MARBLE – NAJNOWSZA KOLEKCJA ETUI NA TELEFON OD FUNNYCASE

Etui z teksturą marmuru to bardzo elegancka propozycja stworzona specjalnie dla kobiet, które preferują minimalizm i nowoczesność. W naszym asortymencie posiadamy kilka rodzajów pokrowców właśnie z marmurkowym wzorem. Są to między innymi książkowe futerały BOOK MAGNET, szklane BLACK CASE GLASS, ale także silikonowe etui CLEAR. Każda z tych grup posiada inne cechy charakterystyczne, dlatego warto przed zakupem zapoznać się z ich specyfikacją, by dobrać obudowę do własnych potrzeb.

Każdy z oferowanych przez nas case’ów jest kompatybilny z danym modelem telefonu, dzięki czemu masz pewność, że perfekcyjnie zabezpieczy on Twój smartfon przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

Dodatkowo należy pamięta, aby przed zakupem dokładnie sprawdzić posiadany model włącznie z rokiem produkcji, gdyż wycięcia mogą się różnić.

SPERSONALIZUJ MARMURKOWY CASE DODAJĄC SWOJE IMIĘ

My jako jedyni oferujemy naszym klientom tak rozbudowane opcje edycyjne. Możesz u nas spersonalizować gotowy, nasz motyw marmurkowy dodając do niego np. swoje imię, cytat motywacyjny lub sentencję. Umieść je w dowolnym miejscu i w dowolnym rozmiarze. Dzięki temu Twoja obudowa będzie wyjątkowa.