Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Znamy już kolor, który będzie wytyczał trendy w 2018 rok!

810 Wyświetlenia 34 Like
 

Niezaprzeczalny ekspert w dziedzinie barw, INSTYTUT Pantone, ogłosił, że przewodnim kolorem w 2018 roku będzie PANTONE 18-3838, czyli Ultra Violet.

Co to oznacza i dlaczego ten kolor?

Purpura i fiolet to kolory symbolizujący magię, tajemnicę i dostojeństwo, przez co od wieków zarezerwowane był dla osób piastujących wysokie stanowiska (władców, duchowieństwa, szlachty). Z kolei w latach 60. barwa ta stała się kolorem buntu i przemian. Aktualnie, ten odcień fioletu z lekką domieszką błękitu oznacza pasję, kreatywność, wyobraźnię, a także chęć odkrywania nowych rzeczy.

 

Kolor roku Pantone to coś więcej niż” trendy „w świecie projektowania; to naprawdę odzwierciedlenie tego, co jest potrzebne w dzisiejszym świecie. – Laurie Pressman, wiceprezes Pantone Colour Institute.

Już dzisiaj Ultra Violet okrzyknięty został przez specjalistów kolorem wizjonerskim. Dlatego też to połączenie kolorów, składające się na PANTONE 18-3838 ma wyrażać ideę naszych czasów, wyznaczać drogę, temu, co dopiero nadejdzie.

Ultra Violet nie jest jednak kolorem uniwersalnym, co w praktyce może okazać się niezwykle trudne, by gustownie wkomponować go w swój styl. Dlatego też my stawiamy na modne dodatki.

 

AKCESORIA

Jak wiadomo, etui to już nie tylko ochrona naszego smartfona, ale przede wszystkim modny dodatek do codziennej stylówki. Dlatego wybraliśmy dla Was kilka wzorów, które idealne wpasowują się w trendy 2018 roku. Wszystkie etui dostępna na www.funnycase.pl

 

Pozostaw komanetarze

Captcha