Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Warto pomagać - Bieg o Pierścień św. Kingi

1028 Wyświetlenia 42 Like
 

W dniu 7 lipca 2018 roku w Bochni miał miejsce IV Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi, którego organizatorem jest Zarząd Fundacji AUXILIUM oraz wolontariusze. Bieg od kilku lat cieszy się niemałą popularnością, a świadczy o tym liczba osób, które wzięły udział w tegorocznej edycji – było to ponad 300 biegaczy.

 „Idea Biegu

  •   Pozyskanie środków na leczenie oraz rehabilitacje wszystkich podopiecznych Fundacji Auxilium,
  •   Propagowanie charytatywnego, nieodpłatnego działania połączonego z aktywizowaniem jak najliczniejszej grupy wolontariuszy,
  •   Promocja sportu wśród dzieci, młodzieży, studentów, seniorów oraz osób niepełnosprawnych,
  •   Promocja Bochni – pięknego, starego i zabytkowego miasta słynącego z Kopalni Soli,
  •   Aktywizacja lokalnej społeczności oraz firm do wspólnego działania czyli łączymy się wszyscy w myśl zasady „biegam i pomagam”.”

 Na całe wydarzenie złożyło się kilka biegów: Bieg Główny na 10 km, Bieg na 3 km, Nordic Walking oraz Bieg dla Dzieci. W wszystkich zawodach, brało udział kilkaset osób, dzięki czemu udało się zebrać rekordową kwotę 70 000 zł, która w 100% zasiliła konta podopiecznych Fundacji.

Niestety, w tym roku nasi pracownicy nie mogli wziąć udziału w biegu, dlatego wspieraliśmy Fundację w inny sposób. Niemniej jednak już przygotowujemy formę do V Biegu, który odbędzie się w przyszłym roku.

A jeśli i Wy macie ochotę wesprzeć Fundację to zapraszamy na ich stronę http://auxilium-fundacja.org.pl/

 

Pozostaw komanetarze

Captcha