Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Stało się! Apple właśnie pokazał swojego jubileuszowego iPhone’a X.

832 Wyświetlenia 1 Like
 

10 lat temu firma Apple zaprezentowała pierwszego iPhone‚a, a dzisiaj mamy okazję oglądać ich kolejne dzieło. Oczywiście to nie jedyna nowość, bo pojawiły się także Ósemki, ale to właśnie iPhone X cieszy się największym zainteresowaniem.

Czym zachwyca?

iPhone X to potężny sprzęt, który posiada innowacyjną technologię Face ID, czyli funkcję rozpoznawania twarzy. System ten jest tak intuicyjny, że rozpoznaje fizyczne zmiany, które z czasem pojawiają się na twarzy. Dlatego spokojnie można zapuścić, czy zgolić brodę, założyć okulary, czy zmienić kolor włosów.

Główna zmiana, jaka pojawiła się wyglądzie to to, że smartfon ma wbudowany ekran pokrywający niemal cały przedni panel, a nawet więcej, jak mówi Apple: „iPhone X jest ekranem”. Do jego budowy użyto najmocniejszego szkła, natomiast ramka wykonana została ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały, odporny na pył i kurz.

Dodatkowo najnowszy model wyposażony jest w ulepszony aparat 12 Mpix z teleobiektywem (2-krotne przybliżenie) i przysłoną 1,8. Co w praktyce sprawa, że Twoje zdjęcia będą wykonane niczym w studiu fotograficznym. Mało tego, przedni aparat również doczekał się zmian na lepsze. Jaśniejszej przysłony i optycznej stabilizacji, dzięki czemu zdjęcia robione przy gorszych warunkach oświetleniowych powinny być lepszej jakości. Tak więc Twoje selfie w końcu będzie wykonane perfekcyjnie, z ostrym pierwszym planem i rozmytym tłem. Ponadto iPhone świetnie współpracuje z aplikacjami mapującymi twarz tj. Snapchat czy Face Swap.

Kolejną nowością, którą iPhone X zachwyca, jest zwiększona do 3GB pamięć RAM, a maksymalna pamięć wewnętrzna to nawet 256GB. I nareszcie, koniec z wiecznym poszukiwaniem ładowarki. Apple opracowało system bezprzewodowego ładowania, przy wykorzystaniu podkładek AirPower, na których jednocześnie można ładować kilka urządzeń.

Zniknął również przycisk HOME, więc, zamiast przyciskać guzik, po prostu machasz i automatycznie przenosisz się do ekranu początkowego.

Kusi? Prawda? Jednak za to ulepszone cudo, będziemy musieli słono zapłacić.

iPhone X 64 GB — 4979 zł

iPhone X 256 GB — 5729 zł

 

iPhone X trafi do przedsprzedaży 27 października, a do pierwszych konsumentów 3 listopada.

 

Ktoś chętny?

 

Pozostaw komanetarze

Captcha