Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Poland Business Run 2018

1454 Wyświetlenia 47 Like
 

2 września 2018 roku w Krakowie miało miejsce niesamowite wydarzenie - POLAND BUSINESS RUN 2018. Wzięło w nim udział prawie 6 tysięcy biegaczy. I my również mieliśmy okazję uczestniczyć w tej pięknej inicjatywie.

POLAND BUSINESS RUN – to największy charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. Wydarzenie to odbywa się cyklicznie od 5 lat i staje się coraz bardziej popularne.  W tegorocznej edycji wzięły udział następujące miasta: Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin i Rzeszów. A łączna liczba biegaczy sięgała 25 tysięcy. Całe wydarzenie wspiera akcję „POMAGAM BARDZIEJ”, dzięki której od 2013 roku udało się zebrać ponad 3 miliony złotych na leczenie i pomoc osobom niepełnosprawnym.

Dla nas było to, pierwsze tak wielkie wydarzenie w którym braliśmy aktywny udział. Cała nasza drużyna w składzie 5-cio osobowym ukończyła bieg, osiągając naprawdę dobre wyniki. Z pewnością nie będzie to nasz ostatni udział w tego typu evencie.

            

 

Pozostaw komanetarze

Captcha