Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Nowość – matowe etui SMOOTH

964 Wyświetlenia 53 Like
 

Jeśli lubisz klasykę i wybierasz uniwersalne akcesoria, które przede wszystkim spełniają swoją funkcję, to etui jest stworzone specjalnie dla Ciebie. Etui SMOOTH to głównie doskonała ochrona telefonu. Materiał, z jakiego powstało, rewelacyjnie amortyzuje wszelkie wstrząsy i upadki, a jednocześnie nie pogrubia znacząco telefonu. Dużą zaletą tego rodzaju case’a jest matowe wykończenie, dzięki czemu nie pozostają na nim odciski palców i jest odporny na zarysowania. Oczywiście Etui SMOOTH posiada niezbędne wycięcia na gniazda i przyciski, co pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia.

Cała seria to 6 niezwykłych kolorów, które wpasowują się w trendy modowe. Możesz wybrać klasyczną czerń, elegancki granat, ognistą czerwień lub delikatne pastele. Decyzja należy do Ciebie.

 

Dostępne na topowe modele znanych producentów tj. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi.

Sprawdź na: funnycase.pl

 

Pozostaw komanetarze

Captcha