Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Nowa szata graficzna Samsunga Galaxy S9 i S9+

946 Wyświetlenia 34 Like
 

Niedawno pisaliśmy o premierze flagowców Koreańskiej firmy, a już dzisiaj mamy dla Was najnowsze informację, dotyczące topowego modelu.

Koreański producent właśnie wprowadził na rynek kolejny wariant kolorystyczny Samsunga S9 i S9+. Tym razem jest to Burgund Red. Do tej pory opisywane telefony, dostępne były w czterech odcieniach: Midnight Black, Lilac Purple, Coral Blue oraz Titanium Gray. Jednak to właśnie najnowsza odsłona Samsunga cieszy się największą popularnością.  Dlaczego? Ten głęboki, bordowy odcień miesza się połyskującą obudową, przez co intryguje i przyciąga wzrok. Burgundy Red, jak sama nazwa wskazuje, nawiazuje do rozgrzewającego, burgundzkiego wina.

Samsung Galaxy S9 w najnowszym kolorze już jest dostępny na chińskiej stronie producenta. Nie wiadomo jednak, czy model w tym kolorze trafi na rynek europejski.

Jeśli chcecie przeczytać o specyfikacji tego modelu to zapraszamy TUTAJ

Nasza strona internetowa www.funnycase.pl 

Zdjęcie: samsungvn.com

 

Pozostaw komanetarze

Captcha