Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Jedziemy na RemaDays!

795 Wyświetlenia 33 Like
 

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 760 wystawców i 21 000 zwiedzających, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Będziemy obecni na RemaDays po raz drugi z rzędu. Znajdziecie nas na hali F stanowisko F11. Targi, jako największe spotkanie biznesowe, są najbardziej efektywnym narzędziem realizacji celów. Dają możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych w ciągu zaledwie 3 dni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
Tags : Remadays, Tarfi
Posted in: Główna, Targi

Pozostaw komanetarze

Captcha