Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

IFA 2018 BERLIN

1326 Wyświetlenia 39 Like
 

IFA 2018 Berlin

     W dniach od 31 sierpnia do 5 września odbywały się najważniejsze w Europie Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej. Dla nas była to niezwykła okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technicznymi, dzięki którym w sprawny sposób udoskonalimy naszą pracę.

     Całe wydarzenie od lat gromadzi tysiące producentów z całego świata, którzy prezentują premierowe produkty, najnowocześniejsze technologie, innowację, trendy oraz wizjonerskie koncepcje. Natomiast podczas tegorocznej edycji czołowi przedsiębiorcy zachwycali nie tylko bogatym wachlarzem nowości, ale także swoją pomysłowością i różnorodnymi sztuczkami, dzięki którym przyciągnęli mnóstwo widzów, którzy z zapartym tchem śledzili prezentowane nowinki.  

Najciekawsze produkty

     W ciągu tych kilku dni swoje premiery miały telewizory z ekranem o rozdzielczości 8K, inteligentne zegarki (Samsung), najnowsze flagowe smartfony (Sony Xperia XZ3, HTC U12 Life, Neffos X9, Neffos P1, Motorola One, Aquos D10), Aibo – pies robot, słuchawki bezprzewodowe, tańczące roboty, latający odświeżacz powietrza, piekarnik z sensorem w rączce, którego muśnięcie spowoduje otwarcie drzwi piekarnika, inteligentny czujnik dymu i wiele więcej fascynujących produktów, które już wkrótce pojawią się w sprzedaży.

     Wielogodzinny spacer po licznych halach, absolutnie nie był czasem straconym, ponieważ każdy miłośnik szeroko pojętej elektroniki użytkowej mógł znaleźć na tegorocznych targach coś dla siebie. My jesteśmy zachwyceni i niezwykle zainspirowani wystawą. Już nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Wam nasze NOWOŚCI. Mamy nadzieję, że Wy również?

 

 

 

 

Pozostaw komanetarze

Captcha