Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

FunnyCase.pl w Telewizji TVP2

813 Wyświetlenia 52 Like
 

FunnyCase w TVP2 to nie żart, choć odwiedziliśmy studio dokładnie 1 kwietnia.

Pani Marzena Rogalska z programu Pytanie na Śniadanie szczególnie upodobała sobie etui 3D, pierwsza wpadła jej w oko żyrafka (żyrafa w psychologii porozumienie bez przemocy podobno oznacza dogadywanie się), jednak nie omieszkała zwrócić uwagi na fantastyczną obudowę typu LIQUID - akwarium z kaczkami; natomiast Tomasz Kamel zdecydowanie zakochał się w różowych obudowach. Nie jest wykluczone, że nie mówił śmiertelnie poważnie, ale kto to wie?

W FunnyCase zrobisz sobie spersonalizowane etui z własnym nadrukiem.

Jedną z najfajniejszych opcji dostępnych w FunnyCase jest możliwość totalnego spersonalizowania swojego case'a - można po prostu nadrukować swoje ulubione zdjęcie czy selfie albo skorzystać z ogromnej bazy naklejek i gotowych wzorów i zrobić sobie indywidualny wzór. My na przykład pokazaliśmy w programie etui na telefon z psiakiem niemal identycznym, jak filmowy pies Reksio, który odwiedził studio Pytania na Śniadanie razem z Ewą Wojciechowską przed Galą Oskarową.

Lifestyl to również case'y

Wyrażanie siebie to nie tylko własny kąt urządzony po swojemu, muzyka czy ciuchy, to również detale, takie jak biżuteria i stylowe dodatki. Znasz coś, co zawsze masz ze sobą? Oczywiście - Twój telefon. Nudny, przeciętny, jednolity jest taki sam, jak wszystkich innych, ale wystarczy, że wrzucisz na niego kolorowego case'a a odmienisz go całkowicie. Dzięki łatwej wymianie i niewielkiej cenie masz gwarancję ochrony telefonu i idealnie dopasowanej stylówki do każdego wyjścia.

Nie wiesz co to jest case na telefon? Zobacz program i sprawdź, Tomasz Kamel powiedział o zderzaczkach blogerek - może i Ty sobie takie sprawisz? ;)

 

Pozostaw komanetarze

Captcha