Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

FunnyCase.pl laureatem nagrody Influencer’s TOP 2019!

1286 Wyświetlenia 96 Like
 

Gwiazdy oraz znane osobistości z blogosfery doskonale wiedzą, że aby być w stałym kontakcie z fanami i followersami trzeba być aktywnym w sieci. Dlatego też, we wtorek 12 listopada podczas Gali Influencer’s TOP 2019 na czerwonym dywanie w Radisson Blu Sobieski pojawiły się znane i lubiane gwiazdy m.in.: Katarzyna Cichopek, Beata Tadla, Katarzyna Glinka, Agnieszka Kaczorowska, Michał Dudziński, bohaterowie Gogglebox, Marcin Hakiel,  a także niezwykle popularny tiktoker Sebastian Kowalczyk. Nie zabrakło również popularnych influencerów, którzy aktywnie działają w mediach społecznościowych i intensywnie rozwijają swoje profile: agnieszka_kociak, samosiaa, anitaczylija, Patrycja Rygusiak, thirtyfashionblog, drjoannakushilldziurda, roomkate, zuzjab, mamatrojki, praktykularni, ola_z_mamy_ruszamy, ilona_z_mamy_ruszamy, helthylifestyle_domi_, medumistrz, magdaleesz, justyna_wizaz, kopec.katarzyna, aga_pomaga, swiat_karinki, mymoodbook, mamailusia, jamkasia_,bazyliowymus, igusiaaa, kotaleczka, afrykanskafoodblog, jaśkoweklimaty, revelkove_love, redlifestory, olomanolo_blog, giuliettes_diary, tosinkow, obiaddlataty, anitaczylija, nianio.com.pl itp. Wszystkie te osoby były jurorami w Plebiscycie zorganizowanym przez portal AllaboutLife, w którym walczyły najpopularniejsze marki. W tym gronie znalazły się między innymi: producent kosmetyków FarmonaLamitaekologiczne i unikatowe ubrania, L’biotica Biovax, Oral BAVENE  czy Nacomi – naturalne kosmetyki. Konkurencja była ogromna, a walka niezwykle wyrównana, jednak nie wszyscy mogli zwyciężyć.

Jurorzy oceniali produkty w 4 kategoriach: Dom/Wnętrze, Podróże, Youngsters oraz Styl. Dla naszej marki FunnyCase.pl był to debiut na tego typu imprezie, jednak ogromne starania całego zespołu przyczyniły się do otrzymania przez nas WYRÓŻNIENIA w kategorii STYL. Dzięki temu nasze etui na telefon znalazły się w gronie najchętniej wybieranych produktów przez bloggerów.

Jest to dla nas niezwykła nagroda, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest na pierwszym miejscu. Dzięki temu, że otrzymaliśmy Certyfikat Influencer’s TOP 2019 mamy pewność, że nasze produkty spełniają Wasze oczekiwania i są najlepsze na rynku. 

Całe wydarzenie relacjonował Portal Gwiazd: Klaudia Leclercq i Jarosław Antoniak. 

 

Pozostaw komanetarze

Captcha