Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Etui na warsztatach SIŁA JEST KOBIETĄ

1452 Wyświetlenia 87 Like
 

14 czerwca miały miejsce wspaniałe warsztaty zorganizowane przez Patrycję, autorkę prężnie rozwijającego się bloga www.gadkamatka.pl. Podczas tego wydarzenia, 17 cudownych kobiet, które na co dzień blogują na Instagramie, uczestniczyło w zajęciach z motywacji, makijażu i fotografii. Zwieńczeniem całego wydarzenia była sesja fotograficzna.

Cały projekt nie powstał tylko dla zabicia czasu, ale aby pokazać SIŁĘ KOBIET i pośród codziennego zgiełku zrobić coś dla siebie. Dzięki warsztatom kobiety, które brały w nich udział, mogły w końcu wyjść z domu i poczuć się wyjątkowo.

Dlatego też nasza firma przyłączyła się do tak wspaniałej inicjatywy. Każda z dziewczyn otrzymała specjalnie przygotowane na tą okazję etui na telefon, które ma im przypominać jak wspaniałymi kobietami są. Wzory z naszej kolekcji LADIES, które zostały wybrane, idealnie odwzorowują ich codzienność.

Wszystkie wzory z naszych kolekcji znajdziesz na www.funnycase.pl/kolekcje

Kolekcja LADIES: https://funnycase.pl/kreator/public/collections/24

Dziewczyny, które brały udział w warsztatach znajdziecie na instgramie:

@patryc.j.a @karola_franek @pola_mama_leona @olatatka_ @Domi.god @midoblog @skandynawska_weranda @curly_mona @alexandra.sk @madzia_my_inspirations @daria.michniewicz @oliwiazembok @milabyli @panna_anna_pe @gadkamatka @martyna.makeup @ewelinabeauty 

Pozostaw komanetarze

Captcha