Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Etui na HUAWEI P20

827 Wyświetlenia 85 Like
 

Chiński gigant już rozpoczął sprzedaż swoich najnowszych modeli smartfonów. I od razu  pojawiły się prognozy, że telefony będą rozchwytywane.

Jednak wybierając telefon, z tak wysokiej półki, nie wolno zapomnieć o jego ochronie. Dlatego nasz sklep oferuje wysokiej jakości etui, które doskonale zabezpieczy telefon, przez wstrząsami, upadkiem, czy zarysowaniami. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz szkło hartowane iRON Glass, które idealnie dopasowuje się do urządzenia i chroni ekran przed pęknięciem.

ETUI CLEAR

To ultracienkie, transparentne etui wykonane z wysokiej jakości tworzywa TPU, które idealnie dopasowuje się do telefonu, chroniąc go przez zabrudzeniami i uszkodzeniami. Praktyczne wycięcia pozwalają na korzystanie z wszystkich funkcji telefonu, bez konieczności wyjmowania urządzenia z etui.

ETUI SPERSONALIZOWANE

Niezwykle popularny rodzaj ochrony smartfona, to etui z nadrukiem, które nie tylko zabezpiecza telefon, ale nadaje mu indywidualnego wyglądu. Dzisiaj takie etui to niezbędny dodatek do codziennej stylówki. W naszych katalogach posiadamy ponad 70 bogatych kolekcji, w których z pewnością znajdziesz ten ulubiony.
Ponadto, osobom, które mają własną wizję swojego wzoru, zapewniamy możliwość stworzenia swojego unikatowego projektu. Można to zrobić w naszym kreatorze. Wystarczy wgrać własną grafikę lub zdjęcie. Dodatkowo znajdziesz tam wiele opcji, dzięki którym edytujesz swój projekt, dodając tło, napis, czy efekt.
Poniżej przedstawiamy Wam kilka gotowych propozycji.

TRADYCYJNE KABURY

Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz ochronę, a kolorowe nadruki nie są w Twoim stylu, to eleganckie kabury, będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Są one zaprojektowane, tak, aby można było swobodnie korzystać z wszystkich funkcji telefonu. Ponadto dzięki praktycznym klapkom, chronią nie tylko tył telefonu, ale również ekran. Dodatkowym atutem etui, jest funkcja podstawki „Stand Up”, umożliwiająca w wygodny sposób przeglądanie internetu, oglądanie filmów, czy zdjęć.

SZKŁO HARTOWANE
Szkło iRon Glass pochłania energię powstałą podczas upadku telefonu, stając się ochronną tarczą dla wyświetlacza. Dzięki temu Twój smartfon będzie bezpieczny podczas przypadkowego upuszczenia. Produkt jest ultracienki, jego grubość to jedynie 0,4 mm, dzięki czemu iRon Glass jest praktycznie.

Więcej produktów znajdziesz na: http://www.funnycase.pl/

 

Pozostaw komanetarze

Captcha