Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

Czekamy na premierę HUAWEI P20 i P20 PRO

804 Wyświetlenia 32 Like
 

Już za kilka dni, podczas specjalnie zorganizowanego eventu, chińskie przedsiębiorstwo pokaże światu swoje nowe, flagowe modele smartfonów z serii P.

Co już wiemy?

Huawei P20 i P20 Pro to modele wizualnie wzorowane na smartfonie firmy Apple – iPhone X. Obie wersje będą miały ekran, pokrywający niemal cały przedni panel z uwzględnieniem głośnika i podwójnej kamerki.  To co je różni od flagowca Apple, to specyfikacja. Telefony Huawei posiadać będą najnowszy system Android 8.0 Oreo, większą pamięć RAM i procesor HiSilicon Kirin 970. Poza tym „sztandarowe smartfony” wyposażone będą w bardziej pojemną baterie, która powinna wytrzymać nawet 2 dni, bez ładowania.

Pewne jest, że czołowy producent zaskoczy nas potrójnym aparatem głównym w modelu P20 PRO, który będzie nie lada gratką, zwłaszcza dla pasjonatów fotografii. Dlatego my czekamy na premierę z niecierpliwością.

Wszystkie szczegóły poznamy już 27 marca, ale już dzisiaj trzeba przyznać, że smartfony Huawei zapowiadają się niezwykle interesująco.

 

Pozostaw komanetarze

Captcha