Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

BRAND LICENSING EUROPE 2018

1084 Wyświetlenia 99 Like
 

Na początku października w  Londynie  miał miejsce niezwykły event – Brand Licensing Europe, którego celem jest połączenie 300 międzynarodowych marek i agentów z wpływowymi detalistami i producentami, którzy chcą czerpać korzyści z trendów konsumenckich. Podczas tego trzydniowego wydarzenia, można było zwiedzić tysiące stoisk, starannie przygotowanych przez ekspertów, a przy tym nawiązać ciekawe znajomości z partnerami największych marek, a nawet podpisać nowe umowy licencyjne.

Nasz zespół Funnycase.pl również miał okazję uczestniczyć w tych wielkich targach. I musimy przyznać, że taka forma całej imprezy, to kopalnia pomysłów i inspiracji.

Zapraszamy Was do śledzenia naszej strony www.funnycase.pl, bo już wkrótce pojawią się niezwykłe nowości, które zaskoczą nie tylko naszych młodszych odbiorców.

     

     

 

 
Tags : Brand, Event
Posted in: Główna, Eventy

Pozostaw komanetarze

Captcha