Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Nawigacja Bloga

AsiaWorld-Expo 2019

1092 Wyświetlenia 40 Like
 

W kwietniu w Hongkongu miały miejsce największe na świecie targi sprzętu elektronicznego. Odbywały się one w dwóch fazach. Pierwsza, Consumer Electronics trwała od 11 do 14 kwietnia i skupiała 3800 stoisk, na których zaprezentowana została elektronika zewnętrzna i samochodowa – z najnowszymi produktami audio i smart house. Natomiast druga faza – Mobile Electronics trwała od 18 do 21 kwietnia i mieściła się na 3700 stoiskach. Dotyczyła ona głównie urządzeń mobilnych, ale także odbyła się premiera Startup Lanchpad, czyli platformy sourcingu.

Podczas targów, swoje propozycje przedstawiła ponad setka wystawców z całej Azji. Ta forma wystawy, co roku przyciąga tysiące nabywców z ponad 140 krajów, ponieważ jest to ważna platforma komunikacyjna i informacyjna dla branży, umożliwiająca zebranie kontaktów oraz poznanie azjatyckiego rynku. Odwiedzający mogą dokładnie i wyczerpująco zapoznać się z najnowszymi trendami i produktami oraz uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach.

My również mieliśmy okazję uczestniczyć w tym światowym wydarzeniu. Poznanie tamtejszego rynku produktów GSM, to dla nas ogromna wiedza którą już wkrótce zaczniemy przekładać na nowe pomysły. 

       

       

 
Tags : AsiaWorld, Azja, Expo, Targi
Posted in: Główna, Targi, Eventy

Pozostaw komanetarze

Captcha