Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui 0.5 Water drip Jest 1 produkt.

Telefony komórkowe to jak wiadomo urządzenia delikatne, które są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Mogą one upaść, zostać zarysowane a także w większym lub mniejszym stopniu ulec innym uszkodzeniom mechanicznym. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu smartfonowi, najlepszym rozwiązaniem jest jego ochrona przy użyciu odpowiedniego futerału. Do najbardziej oryginalnych, niebanalnych rozwiązań tego typu należą etui, które mają ciekawe formy i zdobienia. Wśród nich uwagę zwraca to z powierzchnią przypominającą krople wody, czyli etui 0.5 water drip. Można je nabyć w naszym sklepie internetowym Funnycase.pl.

Aktywne filtry

ETUI BLACK CASE GLASS NA TELEFON SAMSUNG GALAXY A9 2018 ST_JODI-PEDRI_2020-2-107

Szklane etui Jodi-Pedri na telefonSAMSUNG GALAXY A9 2018 Idealny pokrowiec Glass dla wszystkich osób, które chcą ochrony telefonu SAMSUNG GALAXY A9 2018 oraz poprawić jego wygląd. Pokrowiec ten został stworzony w formie dedykowanej dla SAMSUNG GALAXY A9 2018 , dzięki czemu świetnie się do niego dostosowuje, jednocześnie dając dostęp do przycisków oraz gniazd systemowych. Pokrowiec dostępny...

34,19 zł Brutto