Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Szkło hartowane 3mk Jest 1 produkt.

Szkło hartowane 3mk od znanej, polskiej marki

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć szkieł hartowanych 3mk –  polecanej, polskiej marki. Modele tej firmy zapewniają najwyższą ochronę wyświetlacza przed zarysowaniami, uderzeniami i rozbiciem. Występują w kilku wersjach, które różnią się pod kątem twardości oraz dopasowania do konkretnych typów telefonów. Jeżeli chcesz zabezpieczyć swój smartfon jak najlepiej, wybierz niezawodne połączenie: szkiełko o twardości 9H w skali Mohsa oraz odpowiednie etui na telefon. Te produkty w wyjątkowo korzystnej cenie znajdziesz jak zawsze tylko w naszej ofercie!

Aktywne filtry

ETUI BLACK CASE GLASS NA TELEFON SAMSUNG GALAXY S8 PLUS ST_JODI-PEDRI_2020-2-107

Szklane etui Jodi-Pedri na telefonSAMSUNG GALAXY S8 PLUS Idealny pokrowiec Glass dla wszystkich osób, które chcą ochrony telefonu SAMSUNG GALAXY S8 PLUS oraz poprawić jego wygląd. Pokrowiec ten został stworzony w formie dedykowanej dla SAMSUNG GALAXY S8 PLUS , dzięki czemu świetnie się do niego dostosowuje, jednocześnie dając dostęp do przycisków oraz gniazd systemowych. Pokrowiec dostępny...

35,00 zł Brutto