Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080

SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080

17,00 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje

Wyświetlacz to najdelikatniejsza cześć telefonu, która niejednokrotnie ulega uszkodzeniu. W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości szkło hartowane iRonGlass, które idealnie przylegają do ekranu, chroniąc go przed zarysowaniami, a nawet pęknięciem.

Wyświetlacz to najdelikatniejsza cześć telefonu, która niejednokrotnie ulega uszkodzeniu. W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości szkło hartowane iRonGlass, które idealnie przylegają do ekranu, chroniąc go przed zarysowaniami, a nawet pęknięciem. Nasz produkt jest ultracienki, jego grubość to jedynie 0,4 mm, natomiast jego twardość wynosi 9h w 10-cio stopniowej skali Mohsa. W praktyce oznacza to, że porysować może je jedynie diament. Dodatkowo szkło posiada specjalna technologię ANTI-BUBBLE, co umożliwi bezproblemowy montaż iRon Glass, wolny od uciążliwych pęcherzyków powietrza. SZKŁO zapewnia 100 % przejrzystości i w żadnym stopniu nie zniekształca kolorów.
Uwaga! Szkło pokrywa tylko płaską cześć ekranu telefonu. Nie jest zakrzywione/zaokrąglone.

Nowy
21628
84 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
NOKIA 2.1
Materiał
Szkło
Funkcje
Ochrona wyświetlacza
Typ
Szkło hartowane
Kolor
Transparentny

Specyficzne kody

EAN13
21628

Inne produkty na NOKIA 2.1