Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1
  • SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080

SZKŁO HARTOWANE NOKIA 2.1 TA-1080

17,00 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje

Wyświetlacz to najdelikatniejsza cześć telefonu, która niejednokrotnie ulega uszkodzeniu. W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości szkło hartowane iRonGlass, które idealnie przylegają do ekranu, chroniąc go przed zarysowaniami, a nawet pęknięciem.

Wyświetlacz to najdelikatniejsza cześć telefonu, która niejednokrotnie ulega uszkodzeniu. W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości szkło hartowane iRonGlass, które idealnie przylegają do ekranu, chroniąc go przed zarysowaniami, a nawet pęknięciem. Nasz produkt jest ultracienki, jego grubość to jedynie 0,4 mm, natomiast jego twardość wynosi 9h w 10-cio stopniowej skali Mohsa. W praktyce oznacza to, że porysować może je jedynie diament. Dodatkowo szkło posiada specjalna technologię ANTI-BUBBLE, co umożliwi bezproblemowy montaż iRon Glass, wolny od uciążliwych pęcherzyków powietrza. SZKŁO zapewnia 100 % przejrzystości i w żadnym stopniu nie zniekształca kolorów.
Uwaga! Szkło pokrywa tylko płaską cześć ekranu telefonu. Nie jest zakrzywione/zaokrąglone.

Nowy
21628
84 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
NOKIA 2.1
Materiał
Szkło
Funkcje
Ochrona wyświetlacza
Typ
Szkło hartowane
Kolor
Transparentny

Specyficzne kody

EAN13
21628

Inne produkty na NOKIA 2.1