Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Chinese Zodiac

CHIŃSKI ROK BAWOŁA

Rok księżycowy chińskiego bawoła rozpoczął się 12 lutego 2021 roku. Zgodnie z symboliką chińskiej astronomii, bawół jest oznaką zarówno ciężkiej oraz sumiennej pracy, ale także uległości i to właśnie on będzie najmocniej oddziaływał w 2021 roku. Dodatkowo charakteryzuje go determinacja w dążeniu do celu. Większość azjatów bardzo mocno wierzy w metaforyczne postrzeganie znaków zodiaku, dlatego każdy rok jest mocno interpretowany względem przyszłości, a także ma swoją własną symbolikę. 

Biorąc pod uwagę popularność symboli w tradycyjnej kulturze chińskiej stworzyliśmy w FunnyCase  kolekcję CHINESE ZODIAC, w której znajdziesz etui na telefon z motywami z horoskopów, znaczkami szczęścia, oraz nawiązujące do aktualnego roku bawoła. Cała przygotowana przez na seria zawiera 38 unikatowych wzorów i motywów, które w postaci etui na telefon tworzą niebanalny dodatek do codziennego outfitu.

JAKIE ETUI NA TELEFON WYBRAĆ?

Jeśli obudowa, którą chcesz kupić ma nie tylko dobrze wyglądać, ale także zabezpieczać telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami to koniecznie zobacz nasze futerały BLACK CASE GLASS. Ten rodzaj pokrowców  stworzony został w formie nakładki idealnie dopasowanej do zaokrągleń i wypukłości w smartfonie. Dzięki temu masz pewność, że case będzie dobrze dopasowany do Twojego modelu telefonu i będzie go chronił podczas upadków. Dodatkowym elementem, który wzmacnia case jest tafla szkła umieszczona na płaskiej powierzchni plecków. Chroni ona nadruk przed blaknięciem i zarysowaniem. 

OKAZJONALNE ETUI NA TELEFON

W naszym sklepie tworzymy także kolekcje na specjalne okazje. Są to między innymi seria Feminist, LGBT, Nurses, a także Chinese Zodiac. Każda z serii zawiera od kilkunastu do kilkudziesięciu wzorów okazjonalnych, które świetnie się sprawdzają jako prezent dla bliskiej osoby.  Spośród naszych propozycji wybierzesz podarunek z okazji urodzin dla przyjaciółki, siostry, a nawet z napisem “super mama” z okazji Dnia Matki.