Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Lgbt

Lubisz podkreślać swoją indywidualność? Środowisko LGBT nie jest Ci obce? Koniecznie zobacz naszą dedykowaną kolekcję etui na telefon, w której tematem przewodnim jest tęcza przedstawiona w różnych motywach równościowych. Taki gadżet w postaci case’a na telefon to świetny sposób, by wyrazić siebie, swój stosunek do świata, a także wyznawane wartości. Cała seria LGBT zawiera 20 prostych, transparentnych grafik, które umieszczone na ETUI CLEAR będą delikatnym elementem wtapiającym się w oryginalny kolor Twojego smartfona. Do wyboru masz aż 10 grup towarowych, z których każdy produkt ma swoje, własne cechy charakterystyczne.

Ruch LGBT kojarzony jest głównie z flagą w kolorach tęczy, dlatego to właśnie tęczowe wzory znajdują się w naszej kolekcji. Jeśli więc należysz do tego społeczeństwa albo po prostu wspierasz walkę osób LGBT o wolność i równość, to koniecznie zobacz przygotowane przez nas grafiki. Taki gadżet na pewno pomoże Ci wyrazić swoje przekonania, a także stanie się wyraźnym elementem podczas różnego rodzaju strajków.

Noszenie na swoim telefonie etui LGBT w kolorach tęczy podkreśli Twoją indywidualność i odwagę prezentowanych przekonań. Tęczowe gadżet świetnie się sprawdzają także jako element do tworzenia TikToków oraz profilu instagramowego, gdzie ważna jest kreatywność i oryginalność. Dlatego też, w naszym sklepie FunnyCase stawiamy na różnorodność i nie ograniczamy się w tworzeniu kolekcji tematycznych. Dopasuj swoje dodatki kierując się tym, co dla Ciebie ważne.