Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui Crossbody z Czarnym Sznurkiem do ONEPLUS NORD Ochronne Modny Dodatek
 • Etui Crossbody z Czarnym Sznurkiem do ONEPLUS NORD Ochronne Modny Dodatek
 • Etui Crossbody z Czarnym Sznurkiem do ONEPLUS NORD Ochronne Modny Dodatek
 • Etui Crossbody z Czarnym Sznurkiem do ONEPLUS NORD Ochronne Modny Dodatek
 • Etui Crossbody z Czarnym Sznurkiem do ONEPLUS NORD Ochronne Modny Dodatek

Etui Crossbody z Czarnym Sznurkiem do ONEPLUS NORD Ochronne Modny Dodatek

45,00 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje
Etui Crossbody składa się z transparentnego case’a w formie nakładki oraz plecionego sznurka, który został przymocowany za pomocą specjalnie skręcanych uchwytów. Tak przygotowany futerał pozwoli Ci na noszenie smartfona na szyi lub w formie torebki.

Etui Crossbody składa się z transparentnego case’a w formie nakładki oraz plecionego sznurka, który został przymocowany za pomocą specjalnie skręcanych uchwytów. Tak przygotowany futerał pozwoli Ci na noszenie smartfona na szyi lub w formie torebki. Dzięki etui crossbody swój smartfon będziesz mieć zawsze pod ręką, a regulowany sznurek umożliwi Ci dopasowanie długości do Twoich potrzeb i wygody.

Dodatkowym atutem obudowy z czarnym sznurkiem jest modny i niepowtarzalny design, który pozwoli Ci się wyróżnić. Wybierz całkiem nowe rozwiązanie dla swojego smartfona.

ETUI Z PODUSZKAMI POWIETRZNYMI NA TELEFON ONEPLUS NORD

Obudowa Anti-Shock wykonana została z elastycznego materiału TPU (termoplastyczny poliuretan) i posiada specjalne poduszki powietrzne na wszystkich rogach. Dzięki temu case jeszcze lepiej chroni urządzenie przed uszkodzeniami pochłaniając energię powstałą podczas upadku. Etui jest w pełni przezroczyste, więc nie zasłoni oryginalnego design’u Twojego telefonu. Co ważne futerał anti-shock posiada wszystkie niezbędne wycięcia na złącza oraz porty, co daje Ci swobodny dostęp do wszystkich funkcji smartfona (ładowanie, słuchanie muzyki na słuchawkach, przesyłanie danych).

Oferowane przez nas etui Anti-Shock zapobiega również przegrzaniu się telefonu, a wszystko to dzięki specjalnym wypustkom, które powodują, że telefon nie przywiera do etui. Wypustki są prawie nie widoczne dla oka i nie wpływają na przezroczystość. Case jest w pełni kompatybilny z urządzeniem ONEPLUS NORD, co oznacza że doskonale przylega do wszystkich zaokrągleń i wypukłości oraz idealnie układa się w dłoni.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY ETUI CROSSBODY:
 • Etui dedykowane jest do telefonu ONEPLUS NORD
 • Posiada dodatkowe zabezpieczenie na rogach (anti-shock)
 • Wykonane z elastycznego materiały TPU
 • Kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi
 • Modny pasek przymocowany do obudowy pozwala na noszenie telefonu jako torebki
 • Swobodny dostęp do wszystkich portów
 • Typ etui: crossbody
 • Produkt polski
30885
24 Przedmioty

Opis

Kompatybilny model
ONEPLUS NORD
Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Pochłanianie wstrząsów
Typ
Plecki
Kolor
Transparent

Specyficzne kody

EAN13
30885

Inne produkty na ONEPLUS NORD