Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

SMYCZ GUMOWA UNIWERSALNA KRÓTKA OMBRE ZIELONA
  • SMYCZ GUMOWA UNIWERSALNA KRÓTKA OMBRE ZIELONA
  • SMYCZ GUMOWA UNIWERSALNA KRÓTKA OMBRE ZIELONA

SMYCZ GUMOWA UNIWERSALNA KRÓTKA OMBRE ZIELONA

16,97 zł
Brutto
Ilość

0 recenzje

Każdy ma w swoim życiu rzeczy bez których nie rusza się nawet na krok. Często jest to telefon, portfel czy też inny jakże ważny przedmiot.

Każdy ma w swoim życiu rzeczy bez których nie rusza się nawet na krok. Często jest to telefon, portfel czy też inny jakże ważny przedmiot. Ich obecność daje nam spokój, ale także zapewnia spokojne wyjście na miasto czy wyjazd na wakacje. To bardzo często spotykany widok i coraz mniej wprawiający w zdziwienie. Tak więc zapewnij sobie obecność najważniejszych przedmiotów blisko siebie dzięki naszemu produktowi jakim jest SMYCZ GUMOWA w kolorze ZIELONYM .

STYLOWA SMYCZ NA TELEFON OMBRE ZIELONY

Stonowany i schludny odcień bez problemu dopasujesz do wielu innych barw. Przywiąż ją do istotnej w twoim życiu rzeczy i zapewnij jej stałą obecność blisko siebie. Idealnie sprawdzi się przede wszystkim jako dodatkowe zabezpieczenie dla Twojego telefonu. Przywiąż produkt do etui, takim sposobem możesz założyć go na nadgarstek i uchronić swój smartfon przed upadkiem i roztłuczeniem się o podłoże, ponieważ pozostanie on na twojej ręce. Tak samo możesz zrobić z wieloma innymi rzeczami na przykład z portfelem, kiedy obawiasz się o jego utratę, dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał go cały czas blisko siebie. Produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów tak więc jest gwarancją trwałości i wytrzymałości.

Nowy
36348
13 Przedmioty

Opis

Materiał
Tworzywo sztuczne
Funkcje
Uchwyt
Typ
Smycz
Kolor
ZIELONA

Specyficzne kody

EAN13
36348