Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Top 100

Najpopularniejsze etui od FunnyCase

TOP100 to kolekcja etui, które najczęściej wybierane są przez klientów sklepu internetowego FunnyCase. Stylistyka grafik jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie tu swój wymarzony wzór i w zaledwie kilka chwil przeniesie go na ultracienki silikon. Znajdziesz tu kolorowe wzory etniczne, precyzyjne rysunki, grafiki zdobione akwarelą a także wymowne teksty. Wśród bestsellerów nie mogło zabraknąć wzorów z flamingami, łapaczem snów, marmurkiem, mandalą czy ananasami. Przygotowaliśmy także intuicyjny kreator pozwalający na samodzielne zaprojektowanie case z własną grafiką oraz zdjęciem z Facebooka lub Instagrama. Poznaj wyjątkowe wzory etui w których zakochali się celebryci i gwiazdy wielkiego formatu! Z nami i Ty staniesz się artystą!

Doskonałe zabezpieczenie twojego telefonu

W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo różnego rodzaju etui na telefon m.in. Silikonowe CLEAR CASE, szklane BLACK CASE GLASS, a także książkowe BOOK MAGNET. Spośród tak dużej oferty, każdy nasz klient z pewnością znajdzie obudowę dopasowaną do jego preferencji. Zabezpiecz swój smartfon w taki sposób, aby przez długi czas cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem.