Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Safari2022

Jeden dzień na afrykańskim safari!

Seria SAFARI to zbiór 34 motywów zaczerpniętych prosto z Afryki: ciekawe patterny, mapy, żywiołowe elementy kultury afrykańskiej oraz dzikie zwierzęta. Wszystko to w intensywnej kolorystyce bogatej w etniczne inspiracje. Oferowane przez nas propozycje obrazków, przygotowane zostały w programie graficznym, dzięki czemu zyskaliśmy naturalne podobieństwo do prawdziwego, afrykańskiego wzornictwa, a kolory dokładnie odwzorowują styl Safari.

Tworząc kolekcję Safari, inspirowaliśmy się nadchodzącymi trendami oraz potrzebą odpoczynku i relaksu na łonie natury. Dalekie, wakacyjne podróże dają spełnienie i pozwalają naładować baterie na długie miesiące codziennej pracy. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was niezwykłą serię afrykańskich etui na telefon, które przeniosą Cię w całkiem inną rzeczywistość.

Znajdź to czego potrzebujesz!

Na naszej stronie Funny Case, każdy nasz klient znajdzie obudowę, której potrzebuje. Posiadamy aż 40 grup towarowych, z których każda posiada inne właściwe dla siebie cechy charakterystyczne. Najbardziej standardową obudową jest CLEAR CASE, czyli wykonana z materiału TPU obudowa, która idealnie przylega do urządzenia i zabezpiecza je przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Jeśli natomiast obawiasz się, że cienki, silikonowy case nie będzie odpowiedni dla telefonu, który kosztował więcej niż 2 tysiące, to przygotowaliśmy mocniejszą wersję futerału CLEAR, jest to wersja PROTECT o grubości 2 mm.

Kolejną propozycją, którą nasi klienci bardzo chętnie wybierają, jest futerał BLACK CASE GLASS. Ten rodzaj pokrowca również wykonany został w formie nakładki zabezpieczającej głównie plecki i ranty telefonu, jednak jego płaska część pokryta została szkłem hartowanym. Sprawia to, że obudowa wygląda estetycznie, a wzór nie blaknie i nie ściera się.  

Wszystkie nasze propozycje dedykowane są do konkretnego smartfona, więc zanim zamówisz etui dla siebie warto sprawdzić w ustawieniach dokładny model urządzenia.

Skompletuj odpowiednią ochronę – dodaj szkło hartowane na ekran!

Etui to za mało. Aby Twój telefon był w pełni zabezpieczony konieczne jest, aby wybrać do niego kompatybilne szkło hartowane, które ochroni newralgiczny wyświetlacz przed pęknięciem. SPRAWDŹ naszą ofertę szkieł 9h, 5D oraz 9D i wybierz idealne dla siebie.