Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Boarding Card Transparent

Lubisz modne etui na telefon, ale nie chcesz zakrywać oryginalnej obudowy swojego nowego smartfona? Mamy na to rozwiązanie. Transparentny, silikonowy case z kolekcji BOARDING CARD TRANSPARENT spełni Twoje oczekiwania względem pokrowca.  Te tematyczne wzory, przedstawiające etykiety, bilety lotnicze oraz karty pokładowe wykonane na przezroczystym kejsie będą prezentować się niezwykle modnie. Zagraniczne motywy to hit ostatnich miesięcy, Tokia, California, Amsterdam, Los Angeles, San Marino lub Boston mogą znaleźć się na Twojej obudowie już dzisiaj. Każdy wzór ma swoją własną kolorystykę, zaczerpniętą z najmodniejszej palety barw, królującej tego lata. Mocny żółty, ultra violet, czerwień, pomarańcz i granat, to tylko niektóre z zastosowanych kolorów. A będzie ich jeszcze więcej.

W całej kolekcji BOARDING CARD TRANSPARENT znajdziesz ponad 30 wyjątkowych grafik, stworzonych na potrzeby naszych klientów, którzy preferują etui na telefon z zachowaniem przezroczystości. Taki case świetnie się wyróżnia i co ważne zabezpiecza telefon przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Wybierz najmodniejszy motyw drugiej połowy 2020 roku i pokaż wszystkim, że masz dobry gust.