Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Stickers

Kolekcja Stickers to niezwykłe odzwierciedlenie młodzieżowej energii. Znajdziesz w niej niesamowite grafiki przypominające naklejki z popularnymi ikonami takimi jak jednorożce, róże czy tez usta. Popatrz na swoje nowe etui i poczuj przypływ energii i pozytywnych myśli. Girl power to hasło przewodnie kolekcji. Każdy wie, że dziewczyny mają moc. Etui będzie doskonałym prezentem dla Twojej dziewczyny, która ,,ma w sobie tę moc”, nie boi się wyzwań i jest energiczną osobą.

W całej kolekcji Stickers znajdziesz kilkadziesiąt najmodniejszych wzorów, które zostały dopasowane do indywidualnego charakteru naszych klientów. Etui na telefon w tym stylu to modny dodatek do codziennych stylizacji. Tego typu dodatki są niezwykle popularne w środowisku influencerek, bloggerek i youtuberek. Sprawdzają się głównie w lecie, kiedy królują soczyste kolory i oryginalne printy, ponieważ z łatwością można je połączyć z krótkim topem, okularami słonecznymi, czy lekką sukienką. Jednak Ty nie musisz kierować się wyznacznikami, wybierz czerwone róże zimą.