Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Mermaids

Kolekcje Mermaids tworzą wyjątkowe wzory, przygotowane z myślą o fanach podwodnego świat, zaginionej Atlantydy i baśniowego klimatu. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wybierz etui na telefon z motywem inspirowanym Małą Syrenką. Muszelki, podwodna roślinność i dużo brokatu pozwoli Ci stworzyć niezwykłe stylizacje z dodatkiem bajkowych akcesoriów.

Uzupełnij swoje codzienne stylizacje modnymi dodatkami. Wybierz silikonowe etui , które nie tylko fantastycznie komponuje się z nowoczesnymi stylizacjami, ale przede wszystkim doskonale ochroni Twój smartfon. Case idealnie dopasowuje się do urządzenia, posiada niezbędne wycięcia na porty i złącza oraz nie pogrubia telefonu. Wyraź siebie, dobierając dodatki które przedstawiają Twoje zainteresowania i podkreślają Twój marzycielski charakter.