Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać treści dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystko" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Art Collection

Sztuka nowoczesna często bywa niezrozumiała i dziwna. Niektórzy mogą czuć się urażeni, inni sceptycznie podchodzą do dzieł znanych artystów, a niektórzy wprost uwielbiają kontrowersyjne tematy. A do którego grona osób Ty  należysz? Dla fanów nowoczesności przygotowaliśmy Kolekcję ART  przedstawiają najnowszy trend tworzenia grafiki komputerowej. Połączenie antycznej sztuki z teraźniejszościom. Tak narodził się styl tworzenia często humorystycznych kompozycji wykorzystując najbardziej charakterystyczne dzieła i dodając do nich element współczesny. Mona lisa z lizakiem, Popiersie Juliusza Cezara czy Dawida w kosmicznej przeróbce to grafiki, które skradły serca influencerów, youtuberów i bloggerów.

Sezon nie tylko na śmieszne koty. Moda na tworzenie memów i grafik z kotami już nieco ucichła, aktualnie pierwsze skrzypce gra bardziej rozwinięta sztuka grafiki komputerowej, w której przeróbce poddawane zostają dzieła znanych artystów. Ten trend rozwija się w zaskakującym tempie, a grafiki tworzone w tej technice są coraz bardziej zaawansowane. Dlatego też przygotowaliśmy całą serię wzorów ART, w której znajdziesz nowoczesne przeróbki znanych obrazów, rzeźb i rysunków.