Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Rick I Morty 2021

Kolekcja Rick & Morty 2020 to seria oryginalnych wzorów związanych z nowym 4 sezonem filmu na Netflix, który pojawił się w listopadzie 2019 roku. W ocenie widzów zajmuje 1. miejsce wśród wszystkich seriali komediowych dostępnych na Netflix. Produkcja słynie przy tym z bardzo długich okresów produkcyjnych, które z jednej strony irytują fanów, a z drugiej tylko podsycają emocje przed premierą. A najnowsza przerwa była rekordowo długa. Sklep FunnyCase jest oficjalnym producentem i jedynym partnerem posiadającym prawa licencyjne w Polsce. Kolekcja kierowana jest do wszystkich fanów animacji o wnuczku i jego pokręconym dziadku. Kolekcja dedykowana jest dla fanów posiadających nie tylko Iphone, Samsung, Huawei czy Xiaomi, etui dostępne jest na ponad 600 modeli telefonów komórkowych, co sprawia, że gwarantujemy największą dostępność modeli na rynku. „Rick i Morty” to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych ostatniego dziesięciolecia. Duża w tym zasługa oryginalnego stylu i humoru duetu twórców, w skład którego wchodzą Justin Roiland i Dan Harmon. Kolekcja etui spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony klientów i nie ma tu żadnych ograniczeń. Etui z kolekcji Rick & Morty są dedykowane dla niej i dla niego, dla dorosłych i młodzieży, idealnie sprawdzają się jako prezent dla bliskiej osoby. Jeśli jesteś fanem serialu ze stacji Adult Swim i Netflix nie zwlekaj. Zobacz pełną gamę tych kolorowych, unikatowych i oryginalnych wzorów na etui do każdego modelu telefonu.
Case z kolekcji Rick & Morty nie tylko uzupełni Twój codzienny look, ale także sprawi, że Twój smartfon będzie w pełni zabezpieczony przed zniszczeniem czy zarysowaniem.