Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Reprezentacja Polski

Kolekcja etui na telefon z reprezentacją Polski to nie lada gratka dla każdego fana piłki nożnej. Piłka nożna dziś to sport nr 1 Polaków, dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć oficjalnych produktów licencyjnych Polskiego Związku Piłki Nożnej.  Reprezentanci i reprezentantki Polski, którzy prowadzą nasze drużyny do zwycięstw i odnoszą klubowe sukcesy na europejskich boiskach – Ewa Pajor, Katarzyna Kiedrzynek, Robert Lewandowski, Kamil Glik, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki to tylko wybrane postaci, które od teraz znajdziesz na naszych akcesoriach GSM.  W całej kolekcji znalazło się także miejsce na grafiki z koszulkami zawodników wraz z ich reprezentacyjnym numerem oraz oficjalnymi maskotkami, czyli orłami Bielikiem i Orlikiem.

Nie od dzisiaj wiadomo, że piłka łączy pokolenia. Wspólne kibicowanie w gronie rodzinnym lub przyjaciół to wyjątkowy sposób na budowanie relacji i spędzanie wolnego czasu. Sukcesy piłkarzy reprezentacji oraz dobre wyniki samej drużyny sprawiają, że młode osoby z zapartym tchem śledzą boiskowe zmagania kadry narodowej.. Dodatkowo, biorąc pod uwagę bardzo duże zainteresowanie różnego rodzaju akcesoriami związanymi z piłką nożną i polskimi zawodnikami, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty specjalną, licencjonowaną kolekcję etui na telefon z reprezentacją Polski w piłce nożnej. Dzięki temu każdy  kibic reprezentacji  będzie mógł sprawić sobie wyjątkowy case dedykowany do konkretnego modelu smartfona.

Nasze futerały powstały z najlepszej jakości materiałów, a nadruk wykonywany jest za pomocą specjalistycznej techniki drukarskiej, która pozwala na pełne odwzorowanie kolorystyczne. W naszym asortymencie posiadamy etui dostępne na ponad 700 modeli telefonów, co plasuje nas w czołówce producentów akcesoriów GSM. Znajdziesz u nas nie tylko cienkie, silikonowe obudowy CLEAR, ale także gumowe etui BLACK CASE GLASS ze szklaną powłoką, która zabezpiecza nadruk przed ścieraniem i blaknięciem. Jest to nie tylko doskonałe zabezpieczenie urządzenia przed licznymi uszkodzeniami, na które jest narażony telefon, ale także oryginalny gadżet fanowski, który pozwoli Ci się wyróżnić. 

Produkty z tej kolekcji są tworzone na licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej.