Cenimy prywatność użytkowników

Funnycase.pl korzysta z cookies i innych technologii, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo naszych witryn, mierzyć ich wydajność, zapewniać spersonalizowane doświadczenia zakupowe i spersonalizowane reklamy. W tym celu zbieramy informacje o użytkownikach, ich zachowaniu i urządzeniach.

Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystko” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Etui na telefon z kolekcji Krowa I Kurczak

Krowa i Kurczak to wszystkim znany amerykański serial animowany wyświetlany od 1997 roku na Cartoon Network. FunnyCase specjalnie dla wymagających klientów wzbogaciła zasoby swojej galerii o kultowe grafiki przedstawiające tytułowych bohaterów kreskówki. Postaw na wielobarwne, designerskie, oryginalne i niepowtarzalne printy zdobiące Twój telefon. Uzupełnij z nami swój codzienny outfit i kreuj nowe trendy w swoim towarzystwie. Bądź jak topowi influencerzy! Przekonaj się, za co kochają nas gwiazdy mediów społecznościowych. Zamów case z nadrukiem postaci z serialu Krowa i Kurczak i dołącz do grona zadowolonych klientów FunnyCase. Korzystaj z promocji, rabatów i atrakcyjnych cen oferowanych na etui, szkła hartowane oraz akcesoria do smartfonów.

Mama ma kurczaka, mama krówkę ma - chce się zanucić słysząc o tym tytule klasycznej kreskówki od Cartoon Network. Bo kto nie pamięta opowieści o przygodach nietypowego rodzeństwa, którego rodzice zawsze byli pokazywani tylko od pasa w dół, a ich przygody za każdym razem komplikował pojawiający się i wcielający w różne role demoniczny Czerwony. Licencjonowana kolekcja Cartoon Network to case’y z popularnych, klasycznych kreskówek stacji telewizyjnej, które mają swoich fanów wśród dzieci i ich rodziców.  Przezroczyste i kolorowe etui z bohaterami ulubionych historii, przedstawiające ciekawe sceny w zabawny sposób to świetny pomysł na urozmaicenie swojego telefonu i sentymentalną podróż w krainę dzieciństwa. To również rewelacyjny prezent dla młodszych, dzięki któremu ich telefon stanie się wyjątkowy i spersonalizowany. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Cartoon Network na FunnyCase. Poza Krową i Kurczakiem, posiadamy również case’y z innych klasycznych kreskówek.